ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Podpořme Vladimíra Kořena a pořad Zázraky přírody

Dobrý den
Vážení přátelé, 

 

málo kdy se zapojuji do různých anket, ale pokud se v nich objevují lidé, které znám a ještě k tomu šachisté, rád je podpořím. 

Obdržel jsem (a Vy možná také) od Vladimíra Kořena žádost o podporu jeho osoby a pořadu "Zázraky přírody".

Vladimíra považuji za dobrého kamaráda, díky jeho manželce jsme v Táboře před lety rozjeli "Šachovou-figurkovou školičku, jeho dcery se účastnily našeho letního soustředění v roce 2014 (a jsou to fajn holky), rovněž se holky zúčastní námi pořádaného turnaje o velikonocích 2015, na který i Vás samozřejmě zveme. Takže v rozhodnutí neváhám. 

Podpořte Vladimíra v "Osobnost televizní zábavy - č.3" a v "Pořadu roku - č.9". Další podpory v jiných kategoriích nechávám na Vás.

Adresa kde hlasovat je níže.    
Přeji příjemný den a věřím, že Vladimíra a jeho pořad podpoříte. 

S pozdravem
Jaroslav Odehnal
jednatel
ŠACHklub Tábor


Zázračný den přátelé,

 

obracím se na Vás s prosbičkou. Týká se takového zrcátka, které nutně potřebujeme pro jeden pokus do Zázraků přírody. Je to takové pozlacené parabolické zrcátko, které se využívá v dalekohledech. Rozdávají ho jednou za rok lidem, kteří Vás dostatečně  pobavili v televizi. Jen je potřeba získat co nejvíc hlasů. Hlasování je zadarmo! Stačí jen Vaše vůle, dobrosrdečnost a odvaha měnit zajeté pořádky. Jsme blízko……  a VÁŠ hlas rozhodne! Je nutné hlasovat, co nejrychleji, nejlíp ještě dnes!!!

 

Adresa, kde hlasovat :  http://www.tyty.cz/finale/      …….  a nezapomeňte svůj hlas potvrdit v e-mailu!!!

 

Sami víte, že Vás Zázraky přírody baví. Sami víte, že pro Vaši zábavu tančíme na hraně života a smrti. Je tu ale ještě jeden důvod, proč to zrcátko potřebujeme:

http://img.blesk.cz/img/1/full/233384_.jpg

 

Vidíte ty oči? TÝ TÝ VOLAT DOMŮ!!!!!!

No tak! Je to přeci jen pár clicků! Děkujeme za pomoc J.

 

Vláďa Kořen – ZÁZRAKY PŘÍRODY

PS – e-mail můžete poslat i svým dalším přátelům, partnerům, synům, dcerám, rodičům….zkrátka všem, komu se Zázraky přírody líbí