ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Víkend soutěží družstev za námi

Dnes v neděli pokračovala od 8,00 hod. 1. liga mládeže. Konalo se "tvrdé derby" mezi ŠACHklubem "A" a "B". Řada hráčů dostala volno za výborné včerejší vystoupení - Lada Doležalová, Honza Simon, Honza Rybín z dr. "A", Petr Knotek, Katka Žilavá, Petr Schachinger z dr. "B". Áčko zápas v klidu zvládlo, po 2,5 hodinách vyhrálo 4 : 2. Po 3. kole v celkové tabulce se naše družstva objevují v horní polovině a je zatím plná spokojenost. http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1030 Hodnocení zápasů přinesu zítra na stránce 1.ligy.
Od 10 hodin se hrála 3. divize. Naše družstva "A" a "D" měli zápas předehraný, družstvo "C" bude 1. kolo dohrávat až za týden. Takže hrálo družstvo "B" s Týnem nad Vlt. "B". Přestože naši mladí hráči vedli 2 : 0 a Katka stála velmi dobře (když ne na výhru), nakonec jsme prohráli 2 : 3. V klidu vyhráli Honzové - Motalík a Svoboda, prohráli Lukáš Dolanský, Petr Schachinger a Katka Žilavá. http://db.chess.cz/soutez.php?sid=989 Hodnocení zápasů bude na stránce 3.divize.
Nyní se už těšíme do Harrachova na M-Čech jednotlivců, kam odjíždíme za týden.