ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Vstup do 1. ligy se nám vydařil

V sobotu a v neděli byla rozehrána 1. liga mladšího dorostu, kde náš oddíl má dvě družstva. Vstup do sezóny se nám vydařil. Rozhodně to platí pro družstvo "A", které získalo 9 bodů ze tří zápasů a ztratilo na skóre jen 2 body. Netajíme se tím, že se chceme ucházet v boji o postup do celostátní extraligy. Za výkon hlavní hráči zaslouží pochvalu. 
Družstvo "B" by mělo hrát klidný střed, k čemuž jim kousek chyběl, když ne dobře přistoupili někteří hráči k 1. kolu. Pak to bylo už podle předpokladů. Protože vytížení některých hráčů bude letos velké, musíme dělat sestavy k jednotlivým zápasům s rozmyslem. Dík zaslouží všichni hosté, kteří se rovněž zapojili. 
Do dalších kol přejeme hodně úspěchů a trochu štěstíčka.