ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Velký den je zde

Dnes hrajeme na dvou frontách. Hraje se 1. liga v Řevnici a doma hrají kluci 3. divizi.

Dopoledne se v Řevnici hrají zápasy ŠACHklub A - Smíchov a ŠACHklub B - Řevnice. Družstvo "A" zatím hraje vyrovnaně, žádná partie zatím neskončila, ale na 3 už jsme lepší. Družstvo B hraje 1 : 1. Vyhrál Marek, Petr prohrál. Dobře stojí Ondra, Jirka a Saša stojí vyrovnaně.

Kluci doma hrají 3. divizi o udržení 1. místa. Zápas holek byl odložen na příští sobotu.    

11,55 hod.
Lada vyhrála a vedeme 1 : 0 nad Smíchovem.

12,45 hod.
Družstvo "A" vede už 3 : 0 vyhrála Anička a David. Na výhru stojí Dominik. Dominik právě vyhrál, takže už vedeme 4 : 0.

12,50 hod.
Družstvo "B hraje 2 : 2. Prohrál Martin, vyhrál Ondra. Saša a Jirka bojují ale nevím, zda urveme alespoň bod.

13,50 hod.
Konečně dohrál Lukáš a remis. Tu mohl nabízet už dávno, když byl zápas rozhodnutý. Jinak Petr také remis, takže družstvo "A" vyhrálo 5 : 1. Síly ale budeme potřebovat na odpolední zápas.
Družstvo "B" Saša a Jirka stále bojují, ale už stojí na prohru oba.  Nakonec prohry, takže konečný výsledek 2 : 4 pro Řevnici. Družstva chválím za řadu hráčů bojovnost.

Info z 3. divize:
ŠACHklub Tábor A - Slovan H. Hradec C 2,5 : 2,5

15,00 hod.
Začalo odpolední kolo. 

16,10 hod.
Vedeme 2x 2 : 0. Družstvo "A" Lada a David výhry, družstvo "B" Petr a Ondra výhry. Na výhru stojí Petr v družstvu "A". Ostatní vše nejasné. 

16,45 hod.
Družsto "A" hotovo. Vyhrálo 5 : 1. Nečekal jsem tak jednoznačný průběh, ale hráči zahráli velmi dobře a zodpovědně. Nejprve vyhrál Petr, pak Dominik remis a hned v zápětí Anička také remis. Závěr vyhrál Lukáš a tak šance na extraligu žije.
Družstvo "B" sice vede 2,5 : 1,5, ale těžko hledám půlbod. Prohrál Marek a Martin remizoval. Hraje Saša a Jirka. jako dopoledne bojují jako lvi. Tak snad se něco urodí.

17,00 stav nerozhodný 2,5 : 2,5 a hraje se poslední rozhodující souboj na 1. šachovnici. Jirka horší pozice, ale naděje na remis existuje. Saša po boji prohrála. Jirka a Saša dnes hráli dohromady 6 hodin. Už se někteří vrací domů.