ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

3.divize 2012_13 7.kolo

V sobotu se hrálo 7. kolo 3.divize. Všechna naše družstva hrála doma. Nejvíce zajímavý zápas byl družstva Lady, které mělo poražený vedoucí celek Spartaku S.Ústí. Škoda neproměněných partií v bod u Saši a Marušky. Obě zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a odvahu. Saša se mohla dočkat svého prvního bodu. Maruška přišla na zápas z postele, kde léčila angínu. Co se nám moc nepodařilo byla teplota v hrací místnosti MATÍK. Do příště to musíme napravit. V klubovně oddílu, pak obě naše družstva porazila družstva z Písku. DDM Písek nás zřejmě podcenilo a na zápas nepřijelo v silné sestavě. Pochvalu zaslouží i Petr Lachout, který chtěl mermomocí vyhrát a tak na fotbal ani nespěchal. Jeho maminka musela netrpělivě čekat. Nakonec slavil výhru. Všechny hráče, kteří nastoupili ale chválím za přístup k zápasům a bojovnost.