ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Aktivita hráčů 2014 - 15 - po Táborském šachování

Opět upřesňujeme aktivitu našich dětí. Jednak se to odrazí i při slovním hodnocení pro vysvědčení na jedné z táborských škol. Celkově jsem s aktivitou dětí spokojen. Už průměr 3,5 účastí na akci ze všech sledovaných hráčů, kde jsou už dnes i neaktivní, které budeme vyřazovat z evidence, je výborné. Je vidět, že oddíl aktivně žije a naši hráči se akcí účastní a dá se říci, že šachy je baví. Naším cílem je, aby co nejvíce dětí dosáhlo na 8 účastí za celý školní rok. Když se podíváte na tabulku, kolik dětí už na to dosáhlo, je to potěšující. Aktivita je sledovaná i ŠSČR a tím můžeme dosáhnout na dotace, které pak zase budeme věnovat dětem na krytí nákladů při turnajích. 

V lednu bude - Přebor družstev škol, 3. turnaj Pizza cup a soutěže družstev 1. liga a 3. divize. Takže další možnosti, kde si zahrát.