ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2021 - více zde

Čertovský turnaj se blíží - aktualizace

V neděli se bude konat již 11. ročník Čertovského turnaje dvojic. Turnaj proběhne od 9,30 hod v prostorech ZŠ Zborovská Tábor. Konec očekáváme kolem 15,00 hod. K dnešnímu ránu je přihlášeno už 25 dvojic. Průměrně se účastní 30 družstev. Zda překonáme rekordní počet dvojic 43 zatím nevíme, ale že jich bude přes 30 je už zřejmě jisté. 

Na turnaj přijedou dvojice a hráči z Českých Budějovic, Pravonína, Říčan, Pelhřimova atd.

Kdo nemá nikoho do dvojice, nevadí, přijďte. Určitě Vás dáme s někým do dvojice. Víme, že Anetka Růžičková hledá, rovněž Matěj Paštěka atd. 

Ceny máme pro všechny děti, pro 3 nejlepší dvojice je samozřejmost a pokud mezi nimi bude osoba starší 18 let, tak i něco na zahřátí. 

Na turnaji se dozvíte o dalších připravovaných akcích. Zejména o turnaji pro dívky 2. ledna 2016 a rovněž o posezení pro rodiče našich dětí a pozvané přátele s ochutnávkou vín, hned po turnaji dívek. 

Přihlášené dvojice zde: 

Děkujeme všem, kdo se nám hlásí předem, určitě to pomůže urychlit prezenci a začátek turnaje. Stačí název družstva, a nahlásit pořadí na šachovnicích.

Už dnes budeme navážet šachový materiál do hracího prostoru a turnaj připravovat. Důvod je i ten, že zítra hrajeme 2. divizi a nebude tolik času. 

19,00 hod. 04.12.2015
Dovolte nám dát čerstvou aktualizaci příparvy:
Do turnaje už je přihlášeno 30 dvojic!!!
Asi vyhlásíme speciální cenu pro nejvdálenější dvojici. Momentálně je to dvojice ze Sokola Zastávky. Těšíme se na všechny. 
Špička se nám vyrovnává a lze očekávat tvrdý souboj. Přijímáme sázky na vítěze. Vyhrají lonsští vítězové? Jsou nasazení zatím jako č.1. Nebo je někdo z trůnu sesadí? 
Už jsme v hrací místnosti postavili materiál na 32 dvojic a není problém něco ještě dodat, ale věříme, že nám s tím pomůžete.
Dnes ve školce mi říkali, že se tam naši malý "Talentíci" přijdou podívat.