ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

FIDE OPEN Tábor

Už za týden se zahájí 9. ročník velkého táborského turnaje - FIDE OPEN Tábor 2013, který jsem zakládal. Je to nejkvalitnější turnaj v našem kraji, a tak jsem ho doporučil všem našim mladým hráčům. 
Do turnaje se už přihlásilo 12 hráčů z našeho oddílu a to ještě čekám na přihlášení elistů Lukáše Dolanského a Nováka, či Danka Vlacha. Turnaje se zúčastní další silný mladý hráči kraje - Jan Miesbauer, Martin Novák a Filip Steinbauer. Z hráčů, kteří jsou na LT sk. "A", tento turnaj budou hrát už 5 hráčů z 10, a může se to ještě rozšířit. 
Ve startovní listině najdeme další mladé hráče z Jč. kraje, např. Lucka a Dominik Rolínkovi, nechybí zde současný nejmladší talent David Hák, z dalších jiných oddílů přijedou do Tábora sourozenci Přibylovi, Pavel Haase, kluci Skořepovi, kteří opět další sezónu sehrají v našich družstvech. Všichni budou mít možnost si to rozdat se silnými hráči. Síla prvních 10 hráčů je v průměru 2350 elo bodů.
Turnaj mohu doporučit všem hráčům 3.vt., protože jejich dalším cílem by mělo být dosažení ela. A toto je další možnost, kde si sehát partie na elo.