ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2021 - více zde

Nová "SOUTĚŽ č. 3"

ŠACHklub Tábor vyhlašuje novou "SOUTĚŽ č.3". Po úspěšných fotosoutěžích "Zima 2013" a "Léto 2013", kdy dokonce vítězná fotka Lady Doležalové se dostala na titulní stránku časopisu Československý šach č.9/2013, vyhlašujeme další soutěž.

Téma: Vyrobte PF 2014 (v digitální podobě), které by měl náš oddíl rozesílat na Nový rok partnerům, oddílů, sponzorům atd. (Co je to PF -Pour féliciter – české novoroční blahopřání, doslovně přeložené z francouzštiny jako pro štěstí)

Co tam má být? Šachová tématika a Vaše další nápady + text přání.

Ocenění nejlepších poukázky v hodnotě: 
1.místo - 500,- Kč
2.místo - 300,- Kč
3.místo - 100,- Kč

Soutěž je opět otevřená i pro nečleny našeho oddílu. Vyhodnocení proběhne, pokud se do soutěže přihlásí min. 5 soutěžících. Každý může do soutěže poslat max. 3 pfka.

Vyhodnocení bude provedeno dne 2. ledna v rámci turnaje v Holanďanech, který připravujeme.
Sledujte bližší informace na:
Nejasnosti můžeme upřesňovat.