ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Co připravujeme v roce 2013

ŠACHklub Tábor opět na začátku roku plánuje akce na rok 2013. Nejbližší akcí je samozřejmě 3. kvalifikační turnaj KP mládeže, který se uskuteční dne 19. ledna.
Další akcí bude opakování úspěšného "Soustředění talentované mládeže", které se bude konat ve dnech 28. - 30. března - o velikonočních prázdninách. Alespoň si rodiče nebudou muset brát dovolenou. Tuto akci zřejmě spojíme i se školením trenérů. V nejbližší době vyjdou propozice akcí, lektorsky se to již připravuje. Akce se bude zřejmě opět konat v Hlavatcích, kde bylo báječné zázemí.
V červnu (14. - 16.) nás bude čekat velká šachová a společenská akce - "Mistrovství České republiky družstev mladších žáků", na kterou už nyní jsme začali předběžně zvát osobnosti společenského i politického života města i kraje. Město Tábor nám velmi vychází vstříc. Pomoc nabízí i KÚ.  
A samozřejmě v srpnu od 17. do 28. se bude konat tradiční "Letní soustředění mladých šachistů - talentů". Opět ve Vráži u Písku. Propozice vyjdou v nejbližší době, protože ekonomické důvody - zvýšení DPH - musíme prověřit, jak to ovlivní konečnou cenu. Zatím nepočítáme, že by se měla zvýšit.
Samozřejmostí je konání dalších akcí - pro začátečníky, propagační turnaje v rámci Bambi, účasti na prestižních turnajích a soutěžích družstev atd. Od října plánujeme zajímavou formu turnaje "Otevřený přebor Táborska pro mládež" (a nejen pro ni) o zajímavé ceny. Propozice jsou už vypracované.  
Každý kdo má zájem se s námi spojit na organizování výše uvedených akcí je vítán.