ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Duben - akce každý víkend

Začal měsíc duben, a to již tradičně znamená - co víkend, to nějaká akce. Podívejte se na kalendářík a vidíte sami, jak se to tam červená.  

Prioritou je dohrání soutěží družstev, ale čekají nás i soutěže jednotlivců. 

Pro nás to znamená dokončit úspěšnou sezónu v 2. divizi JčŠS a zejména dohrát úspěšně i 1. ligu mládeže. U divize, tím že se přeložil jeden zápas, hrajeme nyní 3 soboty za sebou. U 1. ligy mládeže jsme už několik let pořadateli závěrečného setkání družstev, a tak předposlední víkend se na Pracov sjedou všechna družstva na závěrečné 4. kola.

Koncem měsíce bude již po třetí za sebou pořádat "Krajský přebor mládeže v praktickém šachu" pro kategorie HD10-18 a "Krajský přebor mládeže v rapid šachu" pro kategorii HD8. Letos jsme vybrali místo v Moravči u Chotovin. 

Předtím se ještě uskuteční 5. kvalifikační turnaj v rapid šachu mládeže v Horní Stropnici o postup do finále KP v rapid šachu a 3. turnaj Dětské táborské ligy pod názvem PIZZA CUP, který je určen a zaměřen na začátečníky z oddílů Táborska. U našich hráčů to je zároveň kontrolní turnaj pro další soutěže - MČR družstev mk. žáků, Dvojice na Seči a MČR do 8 let.

Letos nás čeká ještě řada jiných a zajímavých akcí, ale o to se zmíníme později.