ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2021 - více zde

Proběhl kontrolní turnaj

Dnes v naší klubovně proběhl kontrolní turnaj začátečníků a hráčů 4. vt. Na turnaj přišlo 30 hráčů. Turnaj lepších hráčů - hráčů 4. vt. - vyhrál s plným počtem bodů dle očekávání Ondřej Lachout a splnil tak "první normu" pro přidělení 3. vt. Ve skupině hrálo 8 hráčů. Skupina začátečníků byla rozdělena na začátečníky - děti 1. a 2. tříd ZŠ a děti starší. Starší začátečníky vyhrál s 6 body ze 7 partií Michal Mošnička. Tato skupina měla 10 hráčů a hrálo se švýcarem. Mladší začátečníky vyhrál Matěj Novák se ziskem 9,5 bodů. Zde hrálo 12 dětí systémem každý s každým. Jednotlivé skupiny musely řešit ještě i diagramy. 
Turnaj splnil očekávání a prověřil řadu hráčů. Celkem trval 4-5 hodin dle skupin, a tak si zejména začátečníci mohli vyzkoušet jak takový turnaj může vypadat a jak dlouho může i trvat. Všechny zveme na další námi pořádaný turnaj - Čertovské šachy 2012 -turnaj dvojic, který se uskuteční dne 2. prosince 2012.