ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Přihlášení do finále KP mládeže

Uveřejňujeme seznam přihlášených do finále KP mládeže 2013 H10-16+D, které se hraje od 8. do 12. května 2013 v Českých Budějovicích. 
Na základě dosavadních přihlášek nejhůře dopadá kategorie dívek - z 16 postupujících se přihlásilo pouze 5 hráček včetně náhradnic. Dále je to kategorie H16 - z 16 postupujících se přihlásilo 6 hráčů včetně náhradníků. Řada TOP hráčů chybí. Dále  v kategorii H10 se nepřihlásili 4 hráči a jeden hraje vyšší kategorii. Zde lze předběžně vidět i "střet" s MČR do 8 let, což je jistě silnější turnaj a pro hráče zajímavější po různých stránkách. Kategorie H14 je ochuzena o TOP hráče Jan Miesbauera a další 2 elisty, kteří postoupili díky elu, Jeden hráč hraje jinou kategorii. To umožnilo se tam protáhnout neelistům. Nejlépe dopadla zatím kategorie H12 - kde bude chybět jeden hráč a jeden hraje jinou kategorii. Zatím se nedaří přilákat ani náhradníky.
Za KM JčŠS mohu říci, že letos se experimentovalo s počtech hráčů pro finále. Jak se experiment povedl či jaké to přineslo problémy, se bude hodnotit po turnaji. Na nějaké závěry je brzo.