ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2020 v září - zde více

Šachový trénink v rámci KTCM

Tento týden ŠACHklub Tábor pořádá dvě akce v rámci tréninků pro KTCM.

První akce se koná ve čtvrtek 27. srpna 2020 od 9,00 hod. v klubovně ŠACHklubu Tábor. Na KTCM přijede IM Ivan Hausner, který je trenérem nejúspěšnějšího hráče posledních let Jana Miesbauera. S Ivanem dlouhodobě náš oddíl spolupracuje. Jeho přednáška je i pokračováním tréninku z "Příměstského tábora 2020, který probíhal v Táboře ve dnech 10.-14. srpna 2020.

Druhou akcí je trénink zejména pro hráče zařazené na "Listině talentů" sk. "A". Ten se bude konat ve dnech 29. - 30. srpna 2020 v hotelu Lužnice v Plané nad Lužnicí. Je to rychlá náhrada za zrušenou akce, která měla být ve Vráži. Trénovat přijede David Kaňovský.