ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Letní soustředění - tábor 2015

Pomalu ale jistě se blíží prázdniny. Už 11 let náš oddíl pořádá letní tábor neboli "Letní šachové soustředění". Po letech jsme se vrátili na pěknou základnu DDM Tábor, kde od 9. do 19. srpna budeme trávit volný prázdninový čas.

Na soustředění dorazí řada hráčů zařazených v talentových skupinách KTCM. Dále zde bude několik medailistů z KP v praktickém či rapid šachu nebo účastníci těchto finálových turnajů. Budou zde i malý talentíci. Naše soustředění je pořádané i v rámci "Krajského tréninkového centra mládeže.

Nebráníme se i dalším účastníkům a těmi budou děti, které prošly "Šachovou školičkou", kterou náš oddíl organizuje už řadu let. V ní začínala např. Anička Tůmová. Dále zde budeme mít i nešachisty. 

Proto neváhejte, pokud Vás naše soustředění zaujalo buď svým složením, nebo programem.