ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Letní šachové soustředění 2017 aktualizováno 14. 6.

Na námi pořádané "Letní šachové soustředění mládeže - letní tábor 2017", které budeme pořádat od 12. do 19. srpna 2017 v Parkhotelu Mozolov u Nadějkova, se už přihlásilo 35 hráčů.

14.6.2017
Umístili jsme seznam rozdělení do chatek. Pokud někdo chce být s někým jiným, nebo chce jinou změnu, dejte vědět. Umístění není konečné, čísla chatek neodpovídá číslům v Mozolově. 
 
5.6.2017
Přihlásili se další talentovaní hráči z ŠA VŠTE Č. Budějovice a změnilo se opět pořadí v šachových skupinách. 

Parkhotel a okolí nabízí velké množství volnočasové zábavy, jsme v lesích, jsou zde klubovny, bazén, různá hřiště, posilovna, tělocvična atd. Máme sami řadu vlastního vybavení.   

Zastoupení oddílů máme z významných šachových klubů mládeže naše kraje - Veselí n.L., VŠTE Č. Budějovice, ŠACHklub Písek, ale i z jiných krajů Spartak Vlašim, DDM Moravské Budějovice, Zdice, atd. 

Vedení je téměř kompletní, ještě jednáme o jednom vedoucím. Rovněž na dětském dnu jsme domlouvali další možné účastníky.

Proběhla 1. schůzka vedoucích o programu a šachovém plánu. Druhá se uskuteční koncem června 25. 6. 2017. 

Vedoucí a instruktoři mají za úkol předložit volnočasový program. Šachový program je téměř hotový, už se jen ladí. Množí se podklady pro hráče, na kterých tam budou pracovat. Pro některé to bude náročné, protože úkoly budou muset splnit, jinak jsou bez ....

Seznam účastníků a rozdělení do družstev či na šachy najdete  v příloze zde: 

Je nám líto hráčů (byli přihlášeni), kterým to jeden trenér zakázal. I takové metody výcviku existují.  

Takže se můžete těšit. Děkujeme všem, kteří nás podporují a zejména nám důvěřují. Jsme rádi, že se k nám hlásí děti i z jiných oddílů.