ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Letní šachové soustředění 2017 aktualizováno 7.5.

Vážení přátelé,

 

ad1) Kdo se ještě nepřihlásil na námi pořádaný letní tábor - letní šachové soustředění, má poslední příležitost. K 20. květnu pomalu budeme uzavírat přihlášky. K dnešnímu dni je přihlášeno 28 dětí nejen z našeho oddílu, ale i odjinud i z jiných krajů.


I nešachisté mohou na náš tábor. V době šachové výuky budou mít jiný program s instruktorkou.


I pro děti ze šachové školky máme program. Vždyť řada dnešních našich výborných hráčů ve školce začínala , a byl to tenkrát jejich první tábor na 3-5 dnů. Tak se nebojte - "mamky budou za rohem". 

 

Připravují se rozdělení do družstev, jak pro šachy, tak do sportovních soutěží. Viz příloha zde: http://www.sachklub.cz/Letnitabor2017.html

 

TÉMA: SPORTEM ŽIJEME


Děti nemusí jen sedět u šachů, ale pohyb je zdraví. Těšit se mohou třeba na zábavný biatlon. Bude zřejmě tradiční soutěže ve videu či fotosoutěž "šachová zátiší". Krytý bazén nám poskytne další možnost soutěží. 

 

ad2) Kdo jste přihlášen či jste si rezervoval místo, nezapomeňte do konce května převést platbu dle propozic na účet ŠACHklubu.

 

ad3) Je z 80% obměněný tým vedoucích a instruktorů. Jsem rád, že je tvořen převážně z našich hráčů. Vytváří se nová parta.  

 

ad4) V přílohách je vše podstatné + tiskopisy, které budeme vybírat při příjezdu. Jsou či budou i na webu. Některé tiskopisy budete moci vyplnit na místě. 

 

Sledujte web: 

http://www.sachklub.cz/Letnitabor2017.html