ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Opět jsme v Harrachově

Od pátku (resp. od soboty) do neděle v hotelu Sport bude probíhat další mistrovství Čech. Tentokrát v kategoriích HD10 (od pátku) a HD8 (od soboty). Z našeho oddílu vyrazilo do Harrachova 8 hráčů - 6 do kategorie HD10 a dva odvážlivce do H8. V HD 10 hrají: Vašek Měřínský, David Hák, Anežka Žilavá, Aneta Růžičková, Julie Měřínská a Saša Kovářová. Po prvním dni resp. po 3 kolech David 3 body, Vašek 2,5, Anežka a Anetka 1, Saša 0,5, a jediná bez bodu je Julie. 
V sobotu do bojů zasáhne Adámek Pistulka a Jakub Jareš. 
Spíme opět v pěkném penzionu Lucinia, děti hned navázaly kantakt s kluky pana majitele, takže fotbálek je už běžná záležitost. 
Držte palce.
Průběh a výsledky můžete sledovat zde: