ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Probíhá mistrovství Čech HD10 a HD8

Už od středy běží v Harrachově "Mistrovství Čech 2016" pro kategorie HD 10 a od sobotu se přidá kategorie HD8.

Náš oddíl zde zastupuje Adam Pistulka v H10, z dívek tentokráte žádná se neúčastní. Důvodem je i vzdálenost a výdaje s turnajem. Můžeme ale říci, že v Dorotce Veverkové, která trénuje každou středu s námi, má Sokol Tábor i naše parta zastoupení. Držíme jim palce. Vždyť trénovali na Pizza cupu. 
Od soboty bude hrát Vojtěch Hastrman (chodí teprve do školky) a Nela Martinkovičová v kategorii HD8. Oba budou patřit mezi nejmladší, vždyť jsou oba ročník 2010. Na posledním Pizza cupu byli před nimi další hráči, kteří by mohli hrát tuto kategorii, ale zatím se na takovou akci necítili. 
Držíme všem palce.

Výsledky zde: .