ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Začíná Mistrovství Čech mládeže

Po třech letech se vrací Mistrovství Čech mládeže opět do hezkého horského střediska - Harrachova. Týden zde budou bojovat kategorie HD12-16. Naše výprava je tentokráte složena z hráčů našeho oddílu (Anna Tůmová, Lada Doležalová a Lukáš Dolanský) a jsou zde s námi hráči Sokola Tábor (Jan Žilavý) z Hraničáře H. Stropnice (Filip Steinbauer), ŠK Veselí n.L. (Ondra Fuciman) a ŠACHklubu Písek (Aneta Stínková a Jakub Stínka).  
Do Harrachova první část výpravy vyrazila už včera v pátek. 

Přenos informací z turnaje a z volnočasových aktivit najdete na: http://www.sachklub.cz/on.line/mcech_2014.html

Průběžné výsledky zde: 

On line partie můžete sledovat na: 

Foto z Harrachova a doprovodný program pro naší výpravu: