ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2021 - více zde

Blíží se mistrovství v Koutech

Pomalu ale jistě se blíží mistrovství České republiky mládeže 2013 v kategoriích HD10 -16 a doprovodné turnaje. Naše výprava do Koutů nad Desnou čítá 19 osob. Přidali se k nám hráči ze ŠACHklubu Písek, ŠK Veselí n. L. a QCC Č. Budějovice. Silné zastoupení je v dívkách. Na turnaj odjíždí s námi přední hráčky našeho kraje. V D14 bude Lada, v D12 Anička, Zuzka a Tereza. Kluci Honza Miesbauer a Lukáš Dolanský budou reprezentovat náš kraj v H12. Do národního openu se přihlásili - Radek Šíma, Filip Steinbauer, Richard Široký, Jan Žilavý a Kačka Žilavá. Týden věnovaný šachu jistě bude pro naše hráče přínosem, zejména tvrdou konkurencí, kterou v našem kraji těžko hledají.
Protože v našem okrese budou probíhat jarní prázdniny, bude turnaj podpořen kulturně i sportovně. Někteří si berou běžky, navštívíme bazén, bouwling, stolní tenis samozřejmostí, výlet do elektrárny Dlouhé Stráně, výroba ručně vyráběného papíru ve V. Losinách, výlet do Šumperku atd. Pro dospělé posezení s tancem. Kdo má zájem se k nám ještě přidat, rádi ho uvítáme.       


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/mediacraft/data/www/sachklub.cz/index.php:19) in /mnt/data/accounts/m/mediacraft/data/www/sachklub.cz/404.php on line 34

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/m/mediacraft/data/www/sachklub.cz/index.php:19) in /mnt/data/accounts/m/mediacraft/data/www/sachklub.cz/404.php on line 35

Fatal error: Cannot redeclare class dbc in /mnt/data/accounts/m/mediacraft/data/www/sachklub.cz/databaze.php on line 56