ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Blíží se M-ČR mládeže 2016

Opět po roce se bude konat Mistrovství ČR 2016 mládeže v praktickém šachu v Koutech nad Desnou. Turnaj bude probíhat ve dnech 5. - 12. března 2016. Spíne v hotelu Dlouhé Stráně. 

Z našeho oddílu se turnaje zúčastní David Hák (H10), Anna Tůmová (D16) a Anežka Žilavá (D12). V doprovodných turnajích budou hrát Lada Doležalová (FIDE) a Václav Měřínský (Národní open). Všem hráčům oddíl přispěl na snížení nákladů. U hráčů hrajících hlavní kategorie se přispělo 1.000,- Kč, u hráčů v doprovodných turnajích je příspěvek nižší, ale podle výsledků bude navýšen. Tyto nabídky obdrželi i další hráči a je než škoda, že je nevyužívají. 

K naší výpravě se samozřejmě přidali hráči Sokola Tábor - Honza Žilavý, Richard Široký, dále s námi bude Jan Miesbauer a Filip Steinbauer. Jde o tradiční partu mladých hráčů. Jako doprovod tam bude Ivana Doležalová, Veronika Háková a Jaroslav Odehnal.