ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Deštivé M-ČR družstev skončilo

Letošní deštivé Mistrovství ČR družstev starších žáků v Seči skončilo. Přivezli jsme si stejné umístění jako loni - patříme do první desítky v republice. 10. místo získalo družstvo ŠACHklubu Tábor "B" v sestavě - Tomáš Skořepa, Dan Vlach, Dominik Šustr, Ben Troják, Anička Tůmová a Martin Šustr. Je než škoda, že v 9.kole se střetla obě naše družstva "A" a "B" spolu. 
Poděkování patří všem našim hráčům, družstvu "A" i "C", dále zejména malým našim nadějím - Petru Lachoutovi a Vašku Měřínskému za 14.místo v soutěži dvojic a dívčímu družstvu Anetce Růžičkové a Julče Měřínské. 
Poděkovat musím doprovodu z řad rodičů, zejména těm, kteří pomáhali dělat i vedoucí jednotlivých družstev, Lence Dolanské, Romaně Lachoutové, Janě Měřínské a Janu Skořepovi.
Dosud nejsou zveřejněny oficiální výsledky na webu pořadatele, tak až budou tak je přineseme. Bližší hodnocené bude na: