ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

Kouty se blíží

V Koutech nad Desnou se bude od 8. do 15. března 2014 konat opět Mistrovství ČR jednotlivců pro kategorie HD10-16.
Naše výprava bude opět početná, že jsme dokonce obsadili penzion kousek od Koutů. Chceme mít svůj klid na přípravu a naší zábavu. Spojili se s námi i hráči z Č. Budějovic a Říčan. Kdo by měl zájem, máme ještě rezervované některé místa.

Naše výprava bude zase hodně početná co do dívek. Do D10 nasoupí Saša Kovářová a Anetka Růžičková, D14 Anička Tůmová a Zuzka Hůnová, do D16 Lada Doležalová a Saša Kotsyba. Do kategorie H12 se probojoval Lukáš Dolanský, do kat. H14 Filip Steinbauer a Jan Miesbauer, kteří budou ve výpravě s námi. Doprovodný turnaj bude hrát Honza Žilavý, Richard Široký a Kačka Žilavá. Rovněž s námi jede Pavel Procházka.
Nové místo jsme zvolili i z důvodu nabídnuté zajímavé ceny, včetně plné penze. Kdo by měl zájem z našeho oddílu ještě trávit týden s námi v Jeseníkách, dejte vědět.