ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Info o MČR HD8

Vážení přátelé,
v prvé řadě chci poděkovat všem, kteří nám píši, či se nám vyjádřili osobně pochvalně o našem pořadatelství. Vážíme si toho a děkujeme. Věříme, že se zase setkáme na dalším turnaji u nás v Táboře. Bylo to pro nás náročné.
Rovněž děkuji všem, kteří se o turnaj postarali a nebyli ani vidět: řediteli turnaje Mgr. Vladimíru Doležalovi, který zároveň dělal fotogalerii, holkám u prezence - Ladě a Saše, Janům u figurek, Jirkovi, Martinovi, Lukáši za pomoc s přípravou místnosti i úklidu veškerého materiálu. Vím, že nám pomáhali i další naši hráči. Panu Novákovi za návoz a odvoz stolů. Hotelu Dvořák a DM SPŠ - konkrétně paní Novotné a Hrochové, za podmínky vytvořené pro hosty turnaje. Dík patří kuchyni, jídlo bylo pro děti vhodné. Patří Vám velký dík.
Velký dík patří sponzorům - Městu Tábor, Krajskému úřadu České Budějovice, JčŠS, společnostem - ČEZ, DITA v.d., Pilot Corporation of Europe, Simopt s.r.o. Tábor, a samozřejmě ŠSČR. 
Jsem rád, že se daří rychle řešit ztráty a nálezy. Ještě tu máme jeden svetřík. Takže kdo ho postrádáte dejte vědět.