ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

MČR družstev starších žáků a dvojic

Hlásí se Chrudim
Do Chrudimi dorazila naše výprava na Mistrovství ČR družstev starších žáků a dvojic do 9-ti let. Tento turnaj se přemístil ze Seče do pěkného města Chrudim. 

Naše výprava dorazila do města již včera. Ubytovaní jsme sice ve Slatňanech, což je cca 5 km o hracího sálu, ale ubytování je slušné. Naše výprava čítá 21 osob. Věkově od 1 měsíce do 56 let!!!

Navštívili jsme už hrací sál a musím konstatovat, že je překrásný.

Většina si došla včera na večeři do restaurace Na hradbách, kde starší jsme si dali tataráček. Kuchař se přehmátl a dal nám asi 2x 16 topinek. 

Rodiče našich hráčů a další mohou sledovat jak se nám daří zde:  
Výsledky družstev: 

Výsledky dvojic: 

Výsledky jednotlivců: 

Cíle pro letošní rok jsou skromné. Vždyť družstvo může být postaveno z hráčů roč. 2002, ale u nás v družstvu máme hráče 2007 (Jakub a Martin), 2005 (Saša)  a dokonce Nela je ročník 2010. Takže cíl do 55. místa z 63 družstev.

U dvojic, kde máme 2 dvojice z 50. dáme třeba cíl jedna do 30. místa a druhá do 40. místa. Zde spíše bojují hráči na 1. šachovnici o to, kdo pojede na MČR družstev ml. žáků. 

Plánujeme návštěvu hřebčína ve Slatiňanech, prohlídka Chrudimi. Vzali jsme i plavky, ale uvidíme. Škoda, že plovárna naproti přes ulici , kde bydlíme je zavřená.