ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: CHESS LADY 2019 - 1. února 2019

Mládí cup 2017 - aktualizováno 23. 9. 2017

Na turnaj "Mládí cup 2017" se přihlásilo už  48 hráčů. Pořadí na soupisce turnajů se míchá, jak přibývají nový hráči. 

TOP 6 "A" má průměr hráčů přes 2000. Další změna v sestavě. Do TOP 6 "B" musí Marian Krbúšik

TOP 6 "B" má zatím 4 hráče, takže pokud by nepřibyli hráči s elem nad 1800, doplní se skupina třemi nejsilnějšími hráči z turnaje skupiny Hotelu Lužnice "A". Vždy se bere u hráče jeho vyšší elo tj. buď Elo ČR nebo Elo FIDE  

Skupina Hotel Lužnice "A" má 14 hráčů s průměrným elem kolem 1660. Je to zatím pěkně vyrovnaná skupina a už se těším na tipovací soutěž na vítěze. Nově přibyl Josef Petr.

Sklupina Hotel Lužnice "B" má rovněž 14 hráčů s průměrem kolem 1400 elo. Vypadá to, že by zde mohla být konfrontace starších dvou favoritů s nadějným mládím. To by bylo zajímavé. 

Skupina Hotel Lužnice "C" má zatím 10 hráčů. Zde jsou zejména začátečníci a věříme, že k nim ještě přibudou slabší elisti či další začátečníci. Jak se říká, někde se musí začít.

Hráče na turnaj přilákala různá motivace. Někdo chce vyhrát finanční či věcné ceny, někdo si chce uhrát vyšší elo či si ověřit své současné elo, někdo si chce jen zahrát a navštívit město Planá nad Lužnicí. Všichni jsou vítáni. 

Forma turnaje na úvod sezóny i cenový fond je zajímavý. Tak neváhejte a registrujte se do turnaje. Můžete se i nadále přihlašovat. 

Blíže o turnaji, ubytování či možném volném čase na