ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Dotace a odměny pro hráče

ŠACHklub Tábor tento týden "naděloval". Tento týden dorazily dotační peníze od ŠSČR za aktivitu hráčů. Dotaci v našem kraji obdržely aktivní oddíly - ŠACHklub Tábor a QCC Č. Budějovice vyšší, ŠK Veselí a H. Stropnice nižší dotace. 

Protože oddíl obdržel cca přes 9 tisíc korun, opět jsme 1. část rozdělili mezi hráče. Dotaci na trénink jsme odeslali na účty hráčů - Lukáši, Davidovi, Ladě a Aničce. Tito špičkový hráči trénují i u jiných trenérů a musí si u nich tréninky platit. Proto oddíl jejich tréninky podporuje. Rozdělili jsme mezi ně přes 6.000,- Kč.

Další odměny jsou určeny pro mladé trenéry, kteří pomáhají rozvíjet a trénovat šachy na školách. Týká se to Katky, Richarda a Honzy.
  
Další odměna čeká na naše reprezentanty z MČR a MČech 2014 v podobě návštěvy IRC (zkratka relaxačního centra). V prostorech Plaveckého bazénu Tábor se nachází samostatný provozní celek, kde je zabudován soubor hydrorelaxačních a rehabilitačních zařízení - vířivka, sauna, pára, masážní vodní lůžko atd. Zařízení je navrženo tak, aby umožnilo odpočinek v soukromí či uzavřené společnosti. A to je přesně to co nabízíme našim reprezentantům. V první řadě početnému zastoupení našich dívek. V druhé řadě hráčům mladším a jejich rodičům za jejich nezištnou pomoc při akcích.Takže se mohou těšit na 10. a 11. ledna 2015. Už je to zablokované. Věříme, že jsou to zajímavé dárky i k vánocům. 

Brzy odměníme i další reprezentanty ve vyšších soutěží družstev mládeže.