ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2020 v září - zde více

Organizace klubu

Milí šachoví přátelé, rodiče a hráči,


nejdříve bych Vám velice ráda poděkovala za Vaše vyjádření podpory, které se dostalo naší rodině v těchto těžkých dnech. Taktéž Vám velice děkuji za trpělivost. Věřte, že neustále o klubu přemýšlíme, neboť to bylo tatínkovo celoživotní dílo.
Ovšem na druhou stranu je nutno přiznat, že veškerá dokumentace byla výhradně spravována otcem a taktéž jen on znal přístupová hesla a měl dispoziční práva. Proto je nyní velice obtížné pružně navázat na jeho velice obsáhlou práci.

Než bude jasné další fungování klubu tak, jak nám nařizují pravidla a směrnice, dovolte, abych zatím byla jakýmsi "suplováním" ve vedení oddílu. Od dnešního dne se ujímám spravování webu a budu Vám k dispozici na e-mailové adrese klubu tak, jak jste byli zvyklí. Zatím nebudu k dispozici na telefonu. To s ohledem na mé pracovní i rodinné vytížení. 

Co je již "v běhu":
- již několikátým dnem já, Leona Fučíková i Jaroslav Kadlec shromažďujeme dokumentaci klubu a snažíme se v ní zorientovat
- již několikátým dnem se ve stejném složení věnujeme dotacím a závazkům ke třetím osobám či institucím, zvláště těm závazkům, kde by mohlo dojít k sankcím

Co připravujeme:
- připravujeme obnovení distanční formy tréninků
- připravujeme uspořádání schůzky za účelem zvolení nového předsedy oddílu

Nejbližší termíny pro hráče:
Nejbližším termínem je odevzdání přihlášky na MČR 2021. Přihlášky se musí odevzdat do 6. 2. 2021. Informace a seznamy oprávněných účastníků naleznete na https://www.chess.cz/mistrovske-souteze/souteze-mladeze/mistrovstvi-cr-do-16-let/ .
Prosím hráče (či rodiče), kteří zvažují účast na této akci, aby mě kontaktovali na e-mailu šachklubu. V průběhu zítřka budu zjišťovat, co pro Vás mohu udělat.


Máme před sebou ještě hromadu práce. Není v našich silách plně obnovit činnost oddílu v nejbližších týdnech. Ale věříme, že každým dnem se o kousek posuneme.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Andrea Kadlecová