ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Šokující účast na Pizza cupu

Dnes se konal 1. turnaj 2. ročníku Pizza cup 2014-15. Účast nás nejen překvapila, ba přímo šokovala. Takovou jsme nečekali, tak se museli přijmout rychle opatření, aby si všechny děti zahrály. Využili jsme obě naše klubovny, které si pronajímáme od města za nemalý peníz. 2. turnaj budeme muset promyslet - buď změnit místo, nebo požádat další nájemce o zapůjčení jejich místností.
Na turnaj dorazilo 46 hráčů, kteří přijeli z Katovic, Č. Budějovic, Chýnova a samozřejmě přišli hráči Sokola Tábor a z početné čl. základny ŠACHklubu Tábor. Rádi jsme mezi námi uvítaly bronzovou hráčku z včera ukončeného MČech D8 - Beátku Havelkovou, a samozřejmě přišli i naši reprezentanti - Anetka, Vašek, Ester, Saša Anežka a Julča. Naše výprava na M-Čech byla nejpočetnější ze všech zastoupených oddílů.
Děkuji za pomoc v turnaji v pozici rozhodčího Martinu Hejdovi, který přijel i se synem. Lojza Bartoš dodal za Sokol Tábor i ceny pro 2. místo. 
Kdo tedy získal pizzu?
1.skupina: Petr Lachout
2. sk. Aneta Růžičková
3. sk. Lukáš Krupil - Katovice
4. sk. Saša Kovářová
5. sk. Jan Mrázek
6. sk. Adam Pistulka
7. sk. Martin Jiroudek
Jsou to hráči ŠACHklubu.