ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Další turnaj PIZZA CUP za námi

Před týdnem jelo 17 hráčů na Velkou cenu Jč. kraje do Č. Budějovic a dalších 17 hráčů nastoupilo v naší klubovně v rámci už 3. turnaje PIZZA CUP 2017-18. 

Skupina "A" měla hráče ročník 2007-2008. Sešlo se jich 8. Vítězství a poukaz na pizzu si odnesl Vojtěch Bican, který měl stejný počet bodů (5,5) jako na 2. místě Josef Kukla. Na 3. místě byl pak s 5 body Adam Martinkovič

Skupina "B" měla 9 hráčů ročník 2010 - 2012. Vítězství si odnesl s plným počtem bodů Vojtěch Hastrman. Na 2. místě skončil Michal Makovec - získal 7 bodů. 3. místo díky vzájemnému zápasu získal Adam Borkovec.

Obě skupiny museli partie zapisovat. Skupina "B" jen začátek partie. Turnaj je i forma tréninku. 

Všem děkujeme za účast a věříme, že přijdou na 4. turnaj, který už plánujeme. Možná přijedou hráči i z Písku. 

Tabulky zde: