ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Začínají šachové kroužky

Dnes oficiálně začínají šachové kroužky v Táboře a Sezimově Ústí. Jako každoročně náš oddíl organizuje na téměř všech ZŠ v Táboře - Zborovská, Husova, Čekanice, Orbis Pictus, Mikuláše z Husi, v Sezimově Ústí - 1. ZŠ a na Sídlišti nad Lužnicí pro ZŠ Helsinská a 3. ZŠ Sezimovo Ústí šachové kroužky. Pro talenty je ještě určena středa a pátek v naší klubovně.
Už dnes se na dvou ZŠ (Husova a Čekanice) konají schůzky s rodiči a zájemci, zítra pokračujeme na Orbis Pictus, v pátek v naší klubovně na SnL a nám. Mikuláše z Husi. Příští týden budou pokračovat v pondělí na Zborovské a v úterý na Sezimáku. 
Opět jsou připraveni 4 trenéři a letos již máme pro talenty připraveného dalšího hostujícího hráče-trenéra. 
Rovněž už se domlouvají individuální tréninky.
Neváhejte a přijďte k nám.