ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Soustředění 4. den

Závěrečný den soustředění byl završen. Zbývající přednášky, z toho věžové koncovky a zahájení, byly završeny závěrečným testem. Rovněž všichni hráči se vyjádřili k celému školení a bylo provedeno i vyhodnocení nejaktivnějších. Ve skupině "A" to byli: Lukáš Dolanský, Lada Doležalová a Jiří Sedlák, ve skupině "B" Terka Šímová, David Hák a Ondřej Fuciman. Všem děkujeme za účast, věříme, jak někteří napsali do vyhodnocení, že jim soustředění dalo hodně a ukáží to na turnajích. 
Náš oddíl připravuje další takovouto akci a hodně podobná bude i v rámci letního soustředění ve Vráži u Písku. Proto všechny zájemce zveme na další námi pořádané soustředění. 
Ještě zbývá udělat závěrečné hodnocení soustředění ze strany pořadatele a vyhodnotit testy.