ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Další přihlášení na soustředění

Námi pořádané soustředění se blíží, a tak se začíná naplňovat. Přihlásilo se už přes 20 hráčů, budou tam zastoupené 3 kraje - Jihočeský, Středočeský a Vysočina, z toho 11 elistů a 9 hráčů s FIDE elem. Je vidět, že se spolupráce rozšiřuje. Každý kdo má zájem se stále může přihlásit. Hráči z jiných krajů mají automaticky slevu. U hráčů našeho kraje je dána Listinou talentů. Můžeme se těšit na přednášky GM Marka Vokáče, Ondřeje Matějovského a dalších. 
Termín pro přihlášení je prodloužen do 24. 3. 2013, protože už máme naplněnou nejnižší kvótu pro ubytování, akce se určitě rušit nebude. Příští týden bude hráčům zdělen přesný program soustředění.  
Hráči budou rozděleni do dvou výkonnostních skupin - elisti a neelisti. Bude je rovněž čekat znalostní test, ale i na jiná témata, než zde na mistrovství. Test jsme připravovali nezávisle na ŠSČR, takže je vidět, že myšlenky jsou podobné. Protože se schválila dotace na TCM, bude cena poté snížena i pro hráče. Pro nejlepšího hráče doprovodného rapid turnaje je připravena nejnovější kniha Richarda Biolka.