ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Turnaj začátečníků

Zítra v neděli 11.12. 2011 se koná 1. kontrolní turnaj našich začátečníků. Protože je přihlášeno hodně hráčů cca přes 30!!!, bude se hrát ve 3 skupinách. Skupinu "A" budou tvořit hráči 4. výkonnostních tříd. Skupinu "B" budou hrát hráči začátečníci ročník 1999 až 2003 a skupinu "C" budou tvořit hráči roč. 2004 - 2006. Poslední skupina je vlastně kategorie H8 a bude zřejmě nejpočetnější!!!. Na turnaj přijdou i někteří hráči Sokola Tábor.
Upozorňujeme, že turnaj je pouze pro naše hráče ŠACHklubu Tábor a přímo pozvané. V klubovně máme pouze 36 míst, a tak jsme turnaj neotevřeli pro jiné hráče např. z Č. Budějovic. Tímto se jim samozřejmě omlouváme, ale bereme to jako hlavní turnaj pro hráče, kteří nejezdí na kvalifikační turnaje.