ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Turnaje na začátku roku

Přinášíme přehled turnajů, na které se už nyní můžete hlásit:


15. ledna - 3. kvalifikace (rapid) - Veselí nad Lužnicí
Turnaj máme za humny a momentálně nic neplánujeme, proto se budeme snažit vyrazit s velkým počtem hráčů. Jinak na kvalifikace hráče nominujeme. Naším cílem není zapojovat celou naší členskou základnu do KP. Náklady na turnaje a přínos musí mít efekt. Pořádáme vlastní turnaje, které jsou levnější jak pro oddíl, tak pro rodiče.    

3. února - Chess Lady 10. ročník turnaj pro dívky  (rapid na FIDE) - Tábor
Jeden z našich hlavních turnajů, které pořádáme pro dívky. V kraji jsme jedinní, kdo něco takového pořádají. Když nebudeme počítat MČR či MČech, je to po Znojemské královně další významný turnaj pro dívky. Letos to bude už 10. ročník a zveme řadu hráček i využijeme kontakty na zahraničí.

11. a 12. února - Pizza cup (vážné partie) - Tábor
ŠACHklub Tábor od letošní sezóny změnil formu. I 1. turnaj nás nutí změnit organizaci k počtu účastníků. Část hráčů s elem nad 1101 a pozvaní hráči hrají turnaj ve vážných partiích. Začátečníci a mírně pokročilí hrají rapid. V sobotu hráči s elem 1000 (začátečníci), v neděli hráči s elem 1001 - 1100. Tomuto turnaji dáváme přednost před kvalifikacemi. 
 
13.-16. dubna - Velikonoční turnaj (vážné partie na FIDE) - Tábor/Planá
Další z našich hlavních turnajů. Turnaj se zápočtem na elo FIDE. Letos 3. ročník a s vyšším cenovým fondem a i s bonusem pro mladé hráče. Už nyní nás kontaktují hráči. Brzy zveřejníme startovní listinu. 

Těšíme se na všechny