ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

1. liga

Tento víkend 14. a 15. dubna se završí dlouhodobá soutěž 1. liga mladšího dorostu roč. 2011-12, závěrečným srazem všech 12 družstev u nás v Táboře. Naše obě družstva budou bojovat o další body. Před závěrečnými zápasy jsme v klidu, protože máme zajištěnu účast obou družstev i pro příští sezónu. Přesto boj o "bednu" je motivací pro naše družstvo "A". V družstvu "B" budeme už používat i náhradníky. V sobotu se hraje od 10,00 hod., v neděli pak už od 9,00 hod. Řada družstev přivítala zajištění ubytování. Hraje se v sále - jídelně ZŠ Zborovská Tábor. Čeká se ještě boj sestupujících družstev. O postupujícím družstvu do extraligy Bohemians Praha "A", je zřejmě už rozhodnuto, k síle soupeřů, které ho čekají.