ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Ocenění našich hráčů

V pátek 22. prosince 2017 se konalo v klubovně ŠACHklubu Tábor vánoční posezení, jehož součástí bylo i ocenění hráčů našeho klubu za jejich dobrou reprezentaci klubu a města v roce 2017. 

Za pomoci hráčů proběhla i příprava.Oceněni byli:
1. Liduška Svrchokrylová 
za 14. místo (z 29 hráček) na Mistrovství ČR dívek do 8 let. Byl to její první velký turnaj a je to naše hvězdička. Tak snad jí to co nejdéle vydrží. 
2. Lada Doležalová
členka vítězného družstva Sokola Klatovy, kam z našeho oddílu přestoupila na rok, aby pomohla týmu v extralize mládeže.
3. Petr Švanda 
za dlouholetou reprezentaci našeho klubu a družstev, protože už nemůže hrát z důvodu věku v mládežnickém šachu. Ve vzpomínkách je jeho vystoupení na M-ČR družstev ml. žáků v Olomouci, kde v posledním kole nastoupil proti tehdejší mistryni ČR Karin Němcové, kterou porazil, a tím pomohl družstvu našeho oddílu k bronzu. Dlouhá léta hrál 1. ligu mládeže a byl členem družstva, které letos bralo bronz. 
4. Dominik Šustr
za dlouholetou reprezentaci našeho klubu a družstev, protože už nemůže hrát z důvodu věku v mládežnickém šachu. I on byl členem družstva ml. žáků na M-ČR ml. žáků v Olomouci a pomohl družstvu našeho oddílu k bronzu. Dlouhá léta hrál 1. ligu mládeže a byl členem družstva, které letos bralo bronz. Vyhrál KP jednotlivců v praktickém šachu do 16 let. 
5. Adam Martinkovič
člen vítězného družstva mladších žáků v KP 
6. Kryštof Paštěka
člen vítězného družstva mladších žáků v KP a člen družstva, které pak bojovalo na M-ČR.
7. Matěj Záluský
člen vítězného družstva mladších žáků v KP a člen družstva, které pak bojovalo na M-ČR. Hostující hráč v našem družstvu.
8. Vít Růta
člen družstva, které získalo 3. místo v 1.lize mládeže za sezónu 2016-17 
9. Martin Šustr
člen družstva, které získalo 3. místo v 1.lize mládeže za sezónu 2016-17 
10. Ondřej Fuciman
člen družstva, které získalo 3. místo v 1.lize mládeže za sezónu 2016-17. Hrál za naše družstvo jako host. V současné době je členem našeho oddílu.  
11. Anna Tůmová
členka družstva, které získalo 3. místo v 1.lize mládeže za sezónu 2016-17. V současné době je členkou Sokola Klatovy, kde vystřídala Ladu, a hraje extraligu mládeže.  
12. Anežka Žilavá
členka vítězného družstva mladších žáků v KP a členka družstva, které pak bojovalo na M-ČR. Členka družstva, které získalo 3. místo v 1.lize mládeže za sezónu 2016-17. Za 3. místo v KP v praktickém šachu, 3. místo v KP v rapid šachu.   
13. Marek Malimánek 
za 3. místo v KP v praktickém šachu a postup na M-Čech.
14. Václav Měřínský
za 1. místo v KP v praktickém šachu, 18. místo na Mistrovství Čech, 3. místo v KP v rapid šachu, opora týmů ŠACHklubu Tábor v 1.lize mládeže, které získalo v sezóně 2016-17 3. místo v 1.lize, družstva mladších žáků, které vyhrálo KP a účastnilo se M-ČR, platný hráč družstva v 2. divizi   
15. David Hák 
za 2. místo z Mistrovství Čech, 1. místo v KP v rapid šachu, 10. místo na M-ČR v rapid šachu, opora týmů ŠACHklubu Tábor v 1.lize mládeže, které získalo v sezóně 2016-17 3. místo v 1.lize, družstva mladších žáků, které vyhrálo KP a účastnilo se M-ČR, platný hráč družstva v 2. divizi a ještě hostuje za Sokol Tábor v 1. divizi 


Všem oceněným ještě jednou blahopřejeme. Věříme, že si užijí dárku, který obdrželi. Škoda, že někteří si nemohli ocenění převzít z rodinných či zdravotních důvodů, ale čeká na ně. 

Jsme rádi, že na ocenění a posezení přišla řada rodičů a nejen oceněných hráčů, ale i další hráči a strávili jsme příjemné společné posezení. Donesené cukroví bylo velice příjemné a potěšilo nejen pohledem. 

Věříme, že i v roce 2018 získáme nějaké další úspěchy.