ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Konopiště Garden Chess Open 2018

Mistrovství Čech HD 8 a 10 -Tábor 2008

Highslide JS

Bilbord v parku před školou

Highslide JS

Informace o konání turnaje

Highslide JS

Logo turnaje - uprostřed

Highslide JS

Zahájení turnaje v kinosále - H10

Highslide JS

Účastníci HD10

Highslide JS

Účastníci HD8

Highslide JS

Jiří Liška (ZŠ Tyršova Česká Lípa)

Highslide JS

Jan Vykouk (DDM Most)

Highslide JS

Matyáš Szücs (Sokol Hradec Králové)

Highslide JS

David Macner (Sokol Klatovy)

Highslide JS

Vojtěch Wágner (Ortex - Reta Hradec Králové)

Highslide JS

Tomáš Gruber (Kaučuk Kralupy)

Highslide JS

Adam Hosnedl (Sokol Klatovy)

Highslide JS

Daniel Kadlec (SK Most)

Highslide JS

Daniel Kastl ( SK Most)

Highslide JS

Nela Pýchová (Spartak Vlašim)

Highslide JS

Jan Rybín (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

Jiří Berka (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

Blanka Brunová (ŠK DDM Planá)

Highslide JS

Jiří Švejda (Sokol Vyšehrad)

Highslide JS

Vojtěch Růžička (Biomedica Říčany)

Highslide JS

Jakub Cach (2222 ŠK Polabiny)

Highslide JS

Jan Dalecký (ŠK ZŠ Tyršova Česká Lípa)

Highslide JS

Martin Vystrčil (Biomedica Říčany)

Highslide JS

Kilián Slovák ( Sokol Kobylisy)

Highslide JS

Lada Doležalová (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

Václav Soukup (Spartak Ústí nad Labem)

Highslide JS

Jitka Jánská (ZČE Plzeň)

Highslide JS

Michal Jireš ( ŠŠ Panda Rychnov nad Kněžnou)

Highslide JS

Kristýna Zítková ( ŠK DDM Planá)

Highslide JS

Jakub Brož (ŠK Karlovy Vary)

Highslide JS

Daniel Kožúšek (ŠŠ Panda Rychnov n.K.)

Highslide JS

Mikuláš Babouček (ŠK Zdice)

Highslide JS

Jiří Jírek (Spartak Ústí nad Labem)

Highslide JS

Karel Dupenopulos (TJ Lokomotiva Česká Třebová)

Highslide JS

Šimon Chvátil (ŠK ORTEX -RETA Hradec Králové)

Highslide JS

Michal Jelínek (OAZA Praha)

Highslide JS

Adam Horák (DESKO Liberec)

Highslide JS

Lenka Šulcová (ŠK DDM Planá)

Highslide JS

Kryštof Nuc (QCC České Budějovice)

Highslide JS

Šimon Tvrdík (DDM Most)

Highslide JS

Benedikt Troják (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

Adam Eidelpes (Slavoj Tachov)

Highslide JS

Marek Vácha (Sokol Šachklub Klatovy)

Highslide JS

Vít Holásek (Jiskra Ústí nad Orlicí)

Highslide JS

Jiří Vrecion (TJ Lokomotiva Beroun)

Highslide JS

Filip Hora ( DDM Most)

Highslide JS

Aneta Wojnarová (LISA Praha)

Highslide JS

Jiří Kukla (DDM Týniště n.O.)

Highslide JS

Ondřej Hradecký ( DESKO Liberec)

Highslide JS

Eliška Kalinová ( Spartak Ústí n.L.)

Highslide JS

Kamil Lutfalibayov (Sokol Kobilisy)

Highslide JS

Kateřina Petříková (ŠK DDM Planá)

Highslide JS

Milena Nová ( Šachklub ZŠ Hartmanice)

Highslide JS

Kamila Němcová (OAZA Praha)

Highslide JS

Jana Pokorná (ŠK Rakovník)

Highslide JS

Martin Homola (Sokol Český Brod)

Highslide JS

František Helebrand ( MDDM Vlašim)

Highslide JS

Martin Pařízek (DESKO Liberec)

Highslide JS

Lukáš Holý ( Sokol Klatovy)

Highslide JS

Anežka Vlková (Spartak Vlašim)

Highslide JS

Eliška Řeřábková (Biomedica Říčany)

Highslide JS

Veronika Zemenová (Biomedica Říčany)

Highslide JS

Kateřina Kretíková (Šachklub ZŠ Hartmanice)

Highslide JS

Odpočinek byl opět šachový

Highslide JS

Příjemné zázemí pro rodiče

Highslide JS

Agata Dwilewicz

Highslide JS

Silvie Matičková

Highslide JS

Bedřich Mazourek

Highslide JS

Matouš Eret

Highslide JS

Tomáš Hurdzan

Highslide JS

Filip Mencl

Highslide JS

Ondřej Möller

Highslide JS

David Opluštil

Highslide JS

Matěj David

Highslide JS

Karin Němcová

Highslide JS

Vojtěch Novotný

Highslide JS

Lukáš Dolanský

Highslide JS

Vojtěch Holásek

Highslide JS

Marek Otruba

Highslide JS

Michal Pastrnek

Highslide JS

Amina Maryam Kocha

Highslide JS

Zuzana Petrášková

Highslide JS

Václav Paulus

Highslide JS

Jan Pelnář

Highslide JS

Eva Petrová

Highslide JS

Matěj Slavík

Highslide JS

Boris Popsimov

Highslide JS

Jakub Prcek

Highslide JS

Jiří Soukup

Highslide JS

Filip Steinbauer

Highslide JS

Jiří Průcha

Highslide JS

Lea Rosenbaumová

Highslide JS

Aleš Zahradník

Highslide JS

Michal Žitný

Highslide JS

František Šíla

Highslide JS

Radek Škuthan

Highslide JS

Ondřej Cach

Highslide JS

Jonáš Havelka

Highslide JS

Martin Šuster

Highslide JS

Miroslav Svačina

Highslide JS

Martin Jinda

Highslide JS

David Kácl

Highslide JS

Marek Sýkora

Highslide JS

Richard Košner

Highslide JS

Anna Vítová

Highslide JS

Anna Tůmová

Highslide JS

Magdaléna Kořenová

Highslide JS

Hlavní rozhodčí - Dr. Milan Durchan

Highslide JS

Doprovodný turnaj - stupně vítězů

Highslide JS

Katarzyna Dwilewics - vítězka doprovodného turnaje

Highslide JS

Nejlepší dívky v kategorii D8

Highslide JS

Agata Dwilewicz vítězka HD8

Highslide JS

Nejlepší v H8

Highslide JS

Gratulace od poslance PČR ing. Babora

Highslide JS

Pohár Jitce Jánské předává senátor Pavel Eybert

Highslide JS

Nejlepší v D10

Highslide JS

Jitka Jánská - vítězka D10

Highslide JS

Nela Pýchová 2. nejlepší v D10

Highslide JS

Lada Doležalová - 3. místo D10

Highslide JS

Cena pro úspěšné - polštářky na památku

Highslide JS

Pohár pro Matyáše

Highslide JS

Nejlepší v H10

Highslide JS

Vítěz H10

Highslide JS

Druhý v H10

Highslide JS

Třetí v H10

Highslide JS

4.místo H10

Highslide JS

Boje začaly

Highslide JS

Eliška Kalinová z Ústí n.L.

Highslide JS

HD8

Highslide JS

HD10

Highslide JS

HD10 a

Highslide JS

I na posledních šachovnicích šlo o hodně

Highslide JS

Kryštof Nuc

Highslide JS

Jak z toho ven?

Highslide JS

Lada "opět na bedně"

Highslide JS

Matyáš vs.Lada

Highslide JS

Mikuláš Babouček ze Zdic

Highslide JS

Na památku

Highslide JS

Pavel Motalík 3.místo v doprovodném turnaji

Highslide JS

Loutkové představení - pohádka "O potrestaném králi"

Highslide JS

Pohádka se líbila

Highslide JS

Před startem

Highslide JS

Partie se musely zapisovat

Highslide JS

Splněno - jde se domů

Highslide JS

Ve vestibule

Highslide JS

Volné chvíle

Highslide JS

Šachový pěšec v šachovém parku z Tábora