ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Velikonoční turnaj 2018 - FIDE OPEN

KP mládeže 2009 H10-16

V Táboře se konalo další finále KP mládeže 2009 jednotlivců v kategoriích H10-16. Chceme Vám představit hráče a hrací prostor. 

Highslide JS

ZŠ Zborovská Tábor

Highslide JS

Snažíme se informovat i veřejnost

Highslide JS

Hrací místnost připravena

Highslide JS

Výzdoba sálu

Highslide JS

Reklamy

Highslide JS

Ceny pro vítěze jsou připraveny

Highslide JS

H10 Lukáš Dolanský (ŠK Kaplice)

Highslide JS

H10 Jonáš Havelka (QCC Č. Budějovice)

Highslide JS

H10 František Liška (ŠK Veselí n. L.)

Highslide JS

H10 Matěj Macek (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H10 Martin Novák (ŠACHklub České Budějovice)

Highslide JS

H10 Kryštof Nuc (QCC České Budějovice)

Highslide JS

H10 Filip Steinbauer (ŠACHklub České Budějovice)

Highslide JS

H10 Daniel Vlach (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H12 Jiří Berka (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H12 Miloslav Dušek (QCC České Budějovice)

Highslide JS

H12 Lukáš Humhal (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H12 Vojtěch Jandl (ŠS Bechyně)

Highslide JS

H12 Radka Kváčová (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H12 Jan Rybín (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H12 Michael Sovadina (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H12 Viktor Škopan (ŠS Bechyně)

Highslide JS

H12 Benedikt Troják (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H12 Jan Žilavý (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H14 Petr Byrtus (ŠS Bechyně)

Highslide JS

H14 Vladimír Dušek (QCC České Budějovice)

Highslide JS

H14 Ondřej Hlaváček (QCC České Budějovice)

Highslide JS

H14 Petr Knotek (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H14 Jan Motalík (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H14 Petr Schachinger (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H14 Jan Simon (ŠK Týn nad Vltavou)

Highslide JS

H14 Karel Simon (ŠK Týn nad Vltavou)

Highslide JS

H14 Richard Široký (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H14 Kateřina Žilavá (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H16 Matěj Bednář (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H16 Ondřej Mička (ŠK Veselí nad Lužnicí)

Highslide JS

H16 František Randl (Sokol Tábor)

Highslide JS

H16 Tomáš Rýc (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H16 Michal Staněk (Tatran Prachatice)

Highslide JS

H16 Jan Strouhal (ŠK Týn nad Vltavou)

Highslide JS

H16 Martin Šourek (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

H16 Lukáš Novák (ŠACHklub Tábor)

Highslide JS

Rozhodčí KP ing. Josef Streďák

Highslide JS

Trávení volného času

Highslide JS

Pohled do hracího sálu

Highslide JS

Kategorie H10

Highslide JS

Kategorie H12

Highslide JS

Kategorie H14

Highslide JS

Kategorie H16

Highslide JS

Do hracího prostoru směli jen hráči

Highslide JS

H10 František a Lukáš při poslední partii

Highslide JS

H10 kluci z Budějovic Kryštof a Filip

Highslide JS

H10 klici z Tábora Dan a Matěj

Highslide JS

H10 kluci z Budějovic Jonáš a Martin

Highslide JS

H12 kamarádi, ale u partie bojují

Highslide JS

H14 poslední partie celého turnaje

Highslide JS

H14 a stále čekáme na konec

Highslide JS

Vítězové H10

Highslide JS

Nejlepší v H12

Highslide JS

Nejlepší v H14

Highslide JS

Nejlepší v H16

Highslide JS

Společné foto H10

Highslide JS

Společné foto H16

Highslide JS

Rodiče a ostatní sledují vyhlášení H10