ŠACHklub Tábor

Zobrazit archív aktualit

TIP: Chess Lady 2022

Soutěž pro děti

Probíhá soutěž v namalování obrázku s šachovou tématikou. Podmínky soutěže byly zveřřejněny v aktualitách už dříve. Děti nám průběžně své výtbory odevzávají a tak vám je představujeme. Kdo má zájem, může se stále do soutěže zapojit a obrázky třeba poslat na naši adresu.
Soutež je prodloužena do 31. března 2012. Dáváme tak dětem ještě šanci předávat obrázky.

Soutěž je ukončena a postupně zasedá porota ve složení Leona Odehnalová, Vladimír Doležal a Kateřina Žilavá. Tři nejlepší dostanou slíbenou cenu a dále jsme se rozhodli ocenit drubnou sladkostí všechny, kteří se zúčastnili.

Soutěž máme vyhodnocenou!!!
1. místo získala Bára Svačinová. Na ní se všichni porotci shodli hned a jednoznačně. Báře byla už minulý týden ve čtvrtek předaná cena. Moc děkujeme za její obrázky.
O další 2 ceny musela porota upřesnit mini pořadí.  Utkalo se nakonec 6 "malířů". Jestliže max. počet bodů bylo možné získat 12, tak vítěz tohoto mini souboje získal 8 bodů. Takže jaké je další pořadí?
2. místo - Maruška Tůmová 8 bodů
3. místo - Tereza Šímová 6 bodů
4. místo - Radek Šíma 5 bodů
5. místo - Michaela Marešová 4 body
6. místo - Michal Houska a Anička Tůmová 3 body
Bylo vidět, že nerozhodovalo počet obrázků, ale nápad a provedení.
Všem děkujeme a "malířům" na 2. a 3. místě bude předána cena. Všichni účastníci dostanou cenu útěchy. Soutěž diváckou vyhrála Terezka Šímová, hlasovala pouze její rodina.

Brzy bude vyhlášena nová soutěž na nové téma.

Tak jsme přidali fotky oceněných. Dobrou chuť a ať jim nezmrznou ústa!!!