ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2020 v září - zde více

Dopravní situace a plánek

Aktuální informace ze dne 20. března 2014:

Město plánuje zahájit v dubnu výstavbu protipovodňové stěny v Údolní ulici a ulici plně uzavřít.


Dopravní situace je momentálně v Táboře normální. Pokud by nastaly nějaké problémy, budeme Vás zde informovat.

Kdo má zájem chodit pěšky do hrací místnosti jsou možnosti následující:

Z DM Spoje - z ubytovny sejdete kolem parkoviště po schodech k Lužnici a vydáte se vpravo pěšky kolem Lužnice po rovince cca 1100 m. Míjet budete restauraci U Beranů a Na Brusírně Přijdete k mostu přes Lužnici a naproti němu vedle obchodu Večerka vedou schody vzhůru k Hotelu Dvořák.

Z DM SPŠ z budovy se vydáte ke kolejím a lesíkem projdete po cestě rovněž dolů k Lužnici a budete pokračovat jako ubytovaní z DM Spoje. 


Kdo bude jezdit autem je nejlepší následující trasa:

Od DM vyjet na ulici Údolní a ulicí Lužnickou projet kolem města, cesta Vás vyvede k vysokému mostu přes Lužnici, zde se ale dáte doprava - do centra a stále po hlavní přijedete k Hotelu Dvořák. Tam se budete řídit pokyny pořadatelů, kde zaparkovat.  

Parkování:
Hlavní parkovací podmínky - areál hotelu Dvořák, ubytovny v Bydlinského (SOU Spoje) a Komenského (parkování v areálu SPŠ Tábor). Kdo si zajistil vlastní ubytování v penzionech, musí se řídit pokyny ubytovatele. 
Řidiče musí dodržovat silniční pravidla o parkování v našem městě. 

Příjezd do Tábora:
Všem účastníkům - řidičům podáme informace o příjezd do Tábora od Prahy, Písku, Pelhřimova, Bechyně či od Č. Budějovic. 
Pro účastníky přijíždějící od Písku či Prahy - jeďte jako směrem na České Budějovice - dálniční obchvat kolem Tábora i ve výstavbě. Poté vjíždět do Tábora po čtyřproudé silnici - ul. Pelhřimovská. Jeďte stále po hlavní, dokud nepodjedete 1. silniční most. Až budete podjíždět 2. silniční most, dejte se doprava - směr centrum. Poté pojedete ulicí Soběslavskou. Až uvidíte, že se ulice bude mírně točit doleva, odbočte do ul. Rokycanova. Přejedete koleje a jste už v ulici Komenského. 

Takže, kdo je ubytován na DM SPŠ Tábor pojede až na konec - stále rovně. Vjedete branou (vpravo) do školního areálu a tam je DM. 
Kdo bydlí na DM Spoje, Tábor - odbočí hned za kolejemi VLEVO do ul. Krále Jiřího a pojede mírně dolů. a bude se držet kolem kolejí - tj. vjede do ulice Garáže Svépomoc. Pozor nevjíždět pod železniční most. Pojedete kolem garáží až uvidíte 2 paneláky - DM Spoje. Zde bude otevřená zadní brána, kam vjedete, a kde se můžete ubytovat. Vedoucí a vrátná vás tam budou čekat. Bude tam i seznam, kde jste ubytovaní. Až poté budete moci přeparkovat na parkoviště před školou. 
Pokračujeme  do hrací místnosti a k hotelu Dvořák
Z ulice Komenského po přejezdu kolejí 2. odbočkou VPRAVO jedete do ulice Hromádkova. Přejíždíte 2.koleje a jedete VLEVO do ulice Údolní. Stále z kopce kolem Lužnice ul. Lužnickou. Kolem Lužnice pojedete nějaký čas, až začne silnice stoupat. Když se budete držet stále po hlavní, a pak u vysokého mostu přes Lužnici se dáte do CENTRA- ul. Bechyňská, navede Vás to k hradu KOTNOV a za ním po ul. Na Parkánech přijedete k většímu parkovišti, kde zatočíte vlevo a hned znova vlevo vjíždíte do areálu hotelu. Tam už bude náš pořadatel, který Vás navede k parkování.

Kalendář akcí na Září 2020

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Zobrazit všechny akce