ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2018

Šachové školy 2018-19

Základní informace pro rodiče, kteří zvažují přihlásit děti do našeho oddílu:

  • Šachové školy jsou naším základem. Z velkého množství dětí, které chodí do našich kroužků - oddílu, se prosazují ti nejlepší, kteří jsou ochotni vést pravidelný trénink nejen na kroužku, ale i doma.
  • Náš oddíl se nebrání rozšiřování šachových škol i mimo město Tábor i tím napomáhat vzniku kroužkům a k rozvoji šachu vůbec.
  • ŠACHklub Tábor se považuje za výkonnostní sportovní klub. Z tohoto důvodu je naším zájmem se starat hlavně o děti a mládež, kteří mají velký zájem se šachu věnovat jako každému jinému sportu.
  • Naše kroužky nejsou náhražkou za družinu. Do kroužku má možnost přijít kterýkoliv hráč dětského věku. Každý musí však dodržovat pravidla chování pro kroužek, jinak děti při narušování režimu kroužku odesíláme pryč. Zodpovídáme za ně pouze v místnosti, kde se šachy vyučují. Pokud hráč je z dané hodiny vyloučen, přejímá odpovědnost dítě a rodič. Proto nabádáme rodiče, aby poučili svoje ratolesti, jak se mají chovat a co mají provést při vyloučení z hodiny kroužku. Je na nich, zda se musí vrátit do družiny, či sedět před třídou, kde probíhají šachy do doby příchodu rodiče, a nebo odejde sám domů.     

Ve školním roce 2018 - 2019 opět organizujeme :

  • Šachové školky - Hra s šachovou figurkou
  • Šachové školy - Šachové kroužky
  • Individuální trénink 

Šachové školky na Táborsku 2018-19:

  • Šachová školka při MŠ Sokolovská Tábor - již samostatná činnost
  • Šachová školka při CMŠ Příběnická Tábor - připravujeme
  • Šachová školka při MŠ Petrohradská Tábor - již samostatná činnost
  • Šachová školka při DS Matík - připravujeme
  • Šachová školka při MŠ Vančurova Tábor - připravujeme
  • seznam školek se může rozšiřovat dle zájmu
Bližší informace v sekci Šachová školka.


Šachové školy na Táborsku 2018 - 19:

  • Šachová škola při ZŠ Zborovská Tábor 
  • Šachová škola při ZŠ Čekanice Tábor
  • Šachová škola při ZŠ Husova Tábor pro 1. stupeň
  • Šachová škola při CZŠ Orbis Pictus Tábor
  • Šachová škola při ZŠ Mikuláše z Husi Tábor pro 1. stupeň
  • Šachová škola Sojčák - v budově bývalé ZŠ Světlogorská 
  • Šachová škola Sojčák - mladší
  • Šachová škola Sojčák - starší
  • Nově Šachová škola při ZŠ Malšice
  • seznam se může změnit 

Týdenní přehled kde, kdy a pro koho:


Šachové školy na Táborsku

Aktualizováno 5. 9. 2018

PONDĚLÍ

Šachová škola - ZŠ Zborovská Tábor - připraveno

  • Hrací místnost:         učebna 101 v prostřední budově, přízemí
  • Den v týdnu:             Pondělí
  • 1. schůzka:               10. září 2018
  • Pravděpodobný čas:  13,45 - 15,15 hod.
  • Hlavní trenér:           Jaroslav Odehnal (KM + T 3. třídy)
  • Skupina:                   Začátečníci a hráči 4. vt.

Šachová škola - ZŠ Mik. z Husi Tábor - připraveno

  • Hrací místnost:        družina za soudem 
  • Den v týdnu:            Pondělí
  • 1. schůzka:              10. září 2018
  • Domluvený čas:       15,00 - 16,30 hod.
  • Hlavní trenér:          Anna Zlámaná
  • Skupina:                  Začátečníci 
  •                                 hráči školy 1. - 5. ročník

ÚTERÝ

Šachová škola - ZŠ Čekanice-Tábor - připraveno 

  • Hrací místnost:         2.patro učebna
  • Den v týdnu:             Úterý
  • 1. schůzka:               11. září 2018
  • Schůzky:                  13,45 - 15,15 hod.
  • Hlavní trenér:           Jaroslav Odehnal (KM + T 3. třídy) 
  • Skupina:                   Začátečníci a hráči 4. vt

STŘEDA

Šachová škola - ZŠ Husova Tábor - připraveno

  • Hrací místnost:        budova 1.stupně třída 5.B
  • Den v týdnu:            Středa
  • 1. schůzka:              12. září 2018
  • Schůzky:                  13,30 - 15,00 hod.
  • Hlavní trenér:          Jaroslav Odehnal (KM + T 3. třídy) 
  • Skupina:                  Začátečníci a mírně pokročilí 
  •                                 hráči školy 1. - 5. ročníků

Šachová škola - Klubovna Sídl. nad Lužnicí zahájeno

  • Hrací místnost:        Klubovna v ZŠ Světlogorská
  •                                konečná MHD č.10 
  • Den v týdnu:           Středa 
  • 1. schůzka:              5. září 2018
  • Schůzky:                 15,30 - 17,00 hod.
  • Hlavní trenér:         Jaroslav Odehnal
  • Skupina :                Talentovaná mládež a
  •                               žáci 6. - 9. tříd + středních škol              

ČTVRTEK

Šachová škola - CZŠ Orbis Pictus - připraveno

  • Hrací místnost:        učebna školy 2.patro 
  • Den v týdnu:            Čtvrtek
  • 1. schůzka:              13. září 2018
  • Schůzky:                  1. skupina - 13,50 - 15,15 hod. 
  •                                 2. skupina - 15,00 - 16,00 hod. 
  • Hlavní trenér:          Jaroslav Odehnal (KM + T 3. třídy)
  • Skupina:                   1. skupina - začátečníci - žáci 1. třída
  •                                  2. skupina - začátečníci - žáci 2. - 5. tříd

    PÁTEK

    Šachová škola - Klubovna Sídl. nad Lužnicí

    • Hrací místnost:        Klubovna v ZŠ Světlogorská
    •                                 konečná MHD č.10 
    • Den v týdnu:            Pátek
    • 1. schůzka:              7. září 2018
    • Čas schůzek:           skupina 1. cca 14,00 - 15,30
    •                                skupina 2. cca 15,30 - 17,00 
    •                                sk. talent 15,30 - 17,00  
    • Hlavní trenér:         Jaroslav Odehnal (KM + T 3. třídy)
    •                                Jan Motalík (T  4. třídy)
    •                                Mgr. Zdeněk Vybíral - pro talenty
    • Skupina :                1. Začátečníci         
    •                                2. Pokročilí 
    •                                3. talent

    Nově

    Šachová škola - ZŠ Malšice - připraveno

    • Hrací místnost:        
    • Den v týdnu:            Pátek
    • 1. schůzka:              21. září 2018
    • Schůzky:                  13,45 - 15,00 hod.
    • Hlavní trenér:          Jaroslav Odehnal (KM + T 3. třídy) 
    • Skupina:                  Začátečníci a mírně pokročilí 
    •                                 hráči školy 1. - 5. ročníků

    Individuální tréninky

    Bude určeno

    • Hrací místnost:         Klubovna v ZŠ Světlogorská nebo doma u hráče
    • Den                           dle dohody
    • Hlavní trenér:          Jaroslav Odehnal (KM + T3.třídy)
    • Hrací místnost:          Klubovna Sokola Tábor
    • Úterý:                        15,00 hod. 
    • Pro koho:                  elisti
    • Hlavní trenér:           Alois Bartoš (KM + T2.třídy) 

    Klub pro všechny i neregistrované:

    pro seniory i mladší

    • Hrací místnost:        Klubovna v ZŠ Světlogorská -
    •                                   konečná MHD č.10 
    • Úterý:                        18,00 hod. dle dohody - domluvit předem

    Kalendář akcí na Říjen 2018

    PoÚtStČtSoNe
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    293031    

    Zobrazit všechny akce