ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Svatováclavský turnaj 2018

Seznam dětí v kroužku 2017-18

Údaje se budou upřesňovat:
Počet v kroužku, Příjmení, Jméno, Ročník, Elo CR, Elo ČR R,

ZŠ Zborovská Tábor - pondělí
Aktualizováno: 7. 11. 2017
01.MácováMarkéta20071000 1000 
02.HálaMatěj200910001000
03.HrochMatyáš2009 10001000
04.SlunéčkoJakub201010001000
05.OldnetsGeorgii201010001000
06.Růžičková  Aneta 200510001000
07.TůmováMarie200310001000
08.MakovecMichal201010001000
09.KoubekOndřej201010001000
10.RaszkaLubomír  200910001000

ZŠ Čekanice Tábor - úterý
Aktualizováno: 7. 11. 2017
01.Pistulka Adam 20071036 1013 
02.BicanVojtěch200811001100
03.Svrchokrylová Ludmila200910001000
04.NezbedaJakub200810001000
05.VančuraDavid201010001000
06.MrázikFilip
10001000
07.StuchlíkFilip201010001000
08.DavídekOndřej200810001000
09.ZajícOndřej200810001000
10.Rybář Martin200710001000

11.MrázekJan200610001000
12.ŠípDavid200710001000
13.Fulínová  Barbora  20081000 1000 
14.Reitinger Adam200511001100
15.MelenaJakub200611001100
16.SchwormViktor200810001000
17.
18.
19.
20.

ZŠ Husova Tábor - středa
Aktualizováno: 18. 10. 2017
01.Sedlák Jan 2006 1170 1161 
02.Cipra   Matyáš 201010001000
03.PánMiroslav 201010001000 
04.Hujerová Melisa200810001000
05.SedláčekOndřej201010001000
06.EbertPavel201010001000
07.HoláViktorie201110001000
08.HotovýKarel200810001000
09.HubáčekMatěj201110001000
10.ŤupaDavid201010001000

11.Fürová  Kristýna 2008 1000 1000 
12.VčelákMartin200710001000
13.KafkaOndřej200610001000 
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
ZŠ Mikuláše z Husi - středa
Aktualizováno: 18. 10. 2017
01.Měřínská  Ester  2008 1000 1000 
02.Skalák Michal201110001000
03.Hes Maximilián  201110001000 
04.Legátová Alice200910001000
05.Lovett Veronika10001000
06.Legát Marek200610001000
07.Lachout Petr2004
08. 



09.

Klubovna Tábor - středa
Aktualizováno: 14. 09. 2017
01. KotsybaMiroslav 2002 11001066
02. Přibyl Jiří 20021227 1244
03. Malimánek Marek 200312971315 
04. NěmečekMatyáš 200510871019
05. VčelákMichal200311721211
06. PaštěkaKryštof200611171244
07. PaštěkaMatěj200411121172
08. VeverkováDorotka200811761183
09. ZemanováNikola200611851281
10.
 Rychtecký
Alexander 2005
1119
1094

ZŠ Orbis Pictus Tábor - čtvrtek
Aktualizováno: 22. 09. 2017
01.Žilavá Lucie2009 1000 1000 
02.Rychtecká Daria201010001000
03.BakerTomáš200910001000
04.PecováMelisa200810001000
05.JiroudekMartin200711001000
06.Tuháčková  Elena200810001000
07.BartáčekAdam200910001000
08.KačírekTadeáš200910001000
09.WiererAntonín  200910001000
10.KoblihaPetr200910001000

11.Horvátová Johanna2010 1000 1000 
12.LeiblAntonín10001000
13.ČápováKristýna10001000
14.BorkovecAdam10001000
15.Škrdle Adam11001000
16.Hochman Jiří10001000
17.FaktorBartoloměj 10001000
18. 10001000

Klubovna Tábor - pátek
Skupina 1.
Aktualizováno: 08. 09. 2017
01.Martinkovič Adam 2008 1000 1000 
02.MartinkovičováNela201010001000
03.KuklaJosef200810001000
04.HastrmanVojtěch201010001000
05.
06.
07.
08.
09.

Klubovna Tábor - pátek
Skupina 2.
Aktualizováno: 08. 09. 2017
01.Žilavá Anežka 2005 1000 1000 
02.RůtaVít200110001000
03.ŠustrMartin200210001000
04.Měřínská Julie200510001000
05.ŠvandaPetr200013001300
06.
07.
08.
09.

Klubovna Tábor - pátek
Skupina talent
Aktualizováno: 08. 09. 2017
01.HákDavid 2006 1000 1000 
02.TůmováAnna200110001000
03.MěřínskýVáclav200510001000
04.ŠustrDominik 2000 10001000
05.FucimanOndřej200315001500
06.

Klub Tábor - dospělí a trenéři
Aktualizováno: 07. 09. 2017
01. OdehnalJaroslav 196119001900 
02. DoležalVladimír196210001000
03. FučíkováLeona1989 10001000
04. KadlecováAndrea198610001000
05. KadlecJaroslav198711001000
06. ŠourekMartin 199510001000
07. ŽilaváKateřina199610001000
08. Doležalová Lada199910001000
09. BerkaJiří199910001000
10. RybínJan199910001000
11. ZedníkMatěj199910001000
12. KotsybaOlexandra199910001000

Kalendář akcí na Červenec 2018

PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Zobrazit všechny akce