ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Čertovské šachy 2018 - turnaj dvojic

Seznam dětí 2018-19

Údaje se budou upřesňovat:
Počet v kroužku, Příjmení, Jméno, Ročník, Elo CR, Elo ČR R,

ZŠ Zborovská Tábor - pondělí
Aktualizováno: 12. 9. 2018
01. MácováMarkéta20071000 1000 
02. HálaMatěj200910001000
03. HrochMatyáš2009 10001000
04. SlunéčkoJakub201010001000
05. KoubekOndřej201010001000
06. Komínek Tadeáš 201210001000
07. Šlechta Adam200810001000
08. FoitBenjamín201210001000
09. ZákosteleckýDaniel201210001000
10. SedláčekOřivoj201210001000

11. Růžičková Aneta 2005 1000 1000 
12. TůmováMarie200310001000
13. MakovecMichal 201010001000
14.
15. 


ZŠ Mikuláše z Husi - pondělí
Aktualizováno: 12. 9. 2018
01. Měřínská  Ester  2008 1000 1000 
02. Skalák Michal201110001000
03. MrázekFrantišek 10001000
04. DončenkoMartin10001000
05. VáchaRadim10001000
06.
07.
08. 



09.

ZŠ Čekanice Tábor - úterý
Aktualizováno: 12. 9. 2018
01. Pistulka Štěpán 2010 1000 1000 
02. BicanVojtěch200811001100
03. Svrchokrylová Ludmila 200910001000
04. NezbedaJakub200810001000
05. VančuraDavid201010001000
06. MrázikFilip201010001000
07. MikulášMatěj201110001000
08. ZajícOndřej200810001000
09.
10.

11. MrázekJan2006 10001000
12. ŠípDavid200710001000
13. Fulínová  Barbora  20081000 1000 
14. Schworm  Viktor    200810001000
15. 
16. 
17.
18.
19.
20.

ZŠ Husova Tábor - středa
Aktualizováno: 12. 9. 2018
01. PaříkVojtěch20111000 1000
02. VaňoLukáš201110001000
03. HujerMikuláš 20111000 1000
04. Hujerová Melisa200810001000
05. SedláčekOndřej201010001000
06. Duchoslav Jan
10001000
07. FärberJakub
10001000
08. HotovýMichal201210001000
09. KrupkováLenka2011 10001000
10. VybíralDavid201010001000

11. Fürová  Kristýna 2008 1000 1000 
12. VčelákMartin200710001000
13. ŤupaDavid201010001000
14. Hubáček  Matěj 201110001000
15. CipraMatyáš201010001000
16. Pán Miroslav201010001000
17. HoláViktorie201110001000
18. EbertPavel201010001000
19. Hotový Karel200810001000
20.

Klubovna Tábor - středa
Aktualizováno: 
01. PistulkaAdam 2007 11001066
02. KuklaJosef200811001100
03. Malimánek Marek 200312971315 
04. MěřínskáJulie200511001100
05. VčelákMichal200311721211
06. PaštěkaKryštof200611171244
07. PaštěkaMatěj200411121172
08. VeverkováDorotka 200811761183
09. MěřínskáJulie200511001100
10.
 
11. KotsybaMiroslav  2002 11001066 
12. Přibyl Jiří 20021227 1244
13. Němeček Matyáš200511001100
14. 
15. 
16. 
17. 
18. 
19. 
20.
 

ZŠ Orbis Pictus Tábor - čtvrtek
Aktualizováno: 
01. Žilavá Lucie2009 1000 1000 
02. 
03. BakerTomáš200910001000
04.
05. JiroudekMartin200711001000
06. Tuháčková  Elena200810001000
07. BartáčekAdam200910001000
08. KačírekTadeáš200910001000
09. WiererAntonín  200910001000
10. KoblihaPetr200910001000

11. Horvátová Johanna2010 1000 1000 
12. LeiblAntonín10001000
13. ČápováKristýna10001000
14. BorkovecAdam10001000
15. Škrdle Adam11001000
16. Hochman Jiří10001000
17. FaktorBartoloměj 10001000
18. 10001000

ZŠ Malšice - pátek
Aktualizováno: 21. 9. 2018
01.Bárta  František 1.třída 1000 1000 
02.Trojáček Antonín1.třída11001100
03.ProkešAlex2.třída10001000
04.Verner Antonín2.třída10001000
05.CisárMatěj3.třída10001000
06.TušekAdam4.třída10001000
07.HladíkDavid5.třída10001000
08.HákDavid6.třída10001000
09.Hladíková Karin6.třída10001000
10.HašplAdam8.třída10001000

Klubovna Tábor - pátek
Skupina 1.
Aktualizováno: 
01.Martinkovič Adam 2008 1000 1000 
02.Martinkovičová Nela201010001000
03.KuklaJosef200810001000
04.HastrmanVojtěch 201010001000
05.BrindzaMatěj201010001000
06.MatějaVáclav10001000
07.KrálKonrád10001000
08.RychteckáDaria201010001000
09.SvobodaDaniel200910001000

Klubovna Tábor - pátek
Skupina 2.
Aktualizováno:
01. Žilavá Anežka 2005 1000 1000 
02. Zemanová Nikola200614001400
03. ŠustrMartin200210001000
04. RychteckýAleksandr 200511001100
05.
06.
07.
08.
09.

Klubovna Tábor - pátek
Skupina talent
Aktualizováno: 
01.HákDavid 2006 1900 1900 
02.TůmováAnna200116001600
03.Měřínský Václav200516001600
04.Fuciman Ondřej 200315001500
05.
06.

Klub Tábor - dospělí a trenéři
Aktualizováno: 12. 09. 2018
01. OdehnalJaroslav 19611900 1900 
02. DoležalVladimír  196210001000
03. FučíkováLeona1989 10001000
04. Kadlecová  Andrea198610001000
05. KadlecJaroslav  198711001000

Dorostenci
01. RůtaVít2001 1300 1300 
02. ŠustrDominik200016001600
03. TůmováAnna200116001600
04. ŠvandaPetr200013001300
05. ZedníkMatěj199913001300
06. ŠourekMartin 199510001000
07. ŽilaváKateřina199610001000
08. Doležalová Lada199910001000
09. BerkaJiří199910001000
10. RybínJan199910001000
11. KotsybaOlexandra 199910001000
12. 

Rodiče
01. Pistulka Radek 1972 1000 1000 
02. PaštěkaPetr196710001000
03. Svrchokrylová Markéta 10001000
04. MěřínskýStanislav 10001000
05. HálováPavlína10001000
06. 
07. 

Kalendář akcí na Prosinec 2018

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Zobrazit všechny akce