ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Velikonoční turnaj 2018 - FIDE OPEN

Seznam dětí v kroužku 2016 -17

Údaje se budou upřesňovat:
Počet v kroužku, Příjmení, Jméno, Ročník, Elo CR, Elo ČR R,

ZŠ Zborovská Tábor - pondělí
Aktualizováno: 22. 10. 2016
01. Růžičková Aneta 2005  1102 1144
02. Tůmová  Marie 2003 1101 1010
03. Černý Vojtěch  2008 1000  1000 
04. Pospíchal Jan  1000 1000
05. Nedvěd Daniel 2009 1000 1000
06. Hála Matěj 2009 1000 1000
07. Kovandová Tereza 2007 1000 1000
08. Mácová Markéta 2007 1000 1000
09. Březina  Filip  1000 1000
10. 
  1000 1000
11.     
12.     

ZŠ Čekanice Tábor - úterý
Aktualizováno: 22. 10. 2016
01. Pistulka  Adam  2007 1100  1100 
02. Malena Jakub 2007 1100 1000
03. Schworm Viktor 2008  1000 1000
04. Svrchokrylová Ludmila  2009 1000 1000
05. Fulínová Barbora 2008 1000 1000
06. 



07.




08. 



09. 



10. 



11.     
12.     

ZŠ Husova Tábor - středa
Aktualizováno: 22. 10. 2016
01. Sedlák Jan 2006  1170 1161 
02. Němeček Matyáš  2005 1088 1033 
03.        
04. Šimek Albert 2009 1000 1000
05. Ťupa David 2010 1000 1000
06. Hotový Karel 2008 1000 1000
07. Susko Martin 2009 1000 1000
08. 



09.Kafka Ondřej 2007 1000 1000
10. Mácha Patrik
 1000 1000

Klubovna - středa
Aktualizováno: 22. 10. 2016
01. Měřínský Václav 2005
 
02. Přibyl  Jiří  2002 1235  1228
03. Malimánek  Marek  2003 1310 1306 
04. Šustr Dominik  2000 1668  1524
05. Včelák Michal 2003 1207 1142
06. Paštěka Kryštof 2006

07. Paštěka Matěj 2004

08. Veverková Dorotka 2008

09. Zemanová Nikola 2006

10. 




ZŠ Orbis Pictus Tábor - čtvrtek
Aktualizováno: 22. 10. 2016
01. Žilavá  Lucie 2009 1000 1000 
02. Rychtecká Daria 2010 1000 1000
03. JarešJakub 2007

04. Rychtecký  Alexander  2005 1030 1038
05. 



06. Tuháčková Elena 2008 1000 1000
07. Jiroudek Martin 2007 1100 1000
08. Pazderková Marie 2009 1000 1000
09. Baker Tomáš 2009 1000 1000
10. Pecová Melisa 2008 1000 1000
11. 



12. Žukov  David 2005


ZŠ Mikuláše z Husi - středa
Aktualizováno: 15. 9. 2016
01. Hastrman Vojtěch 2010 1000 1000
02. Měřínská Julie 2005 1100 1100
03. Měřínská Ester 2008 1000 1000
04. Legát Marek 2006 1026 1002
05. Legátová Alice 2009 1000 1000
06. Kratochvíl  Jáchym  2005 1000 1000
07. Jůzek Martin 2008 1000 1000
08. 



09. Pěknic Tomáš 2005 1000 1000
10. 



11. 



12.     

Klubovna - pátek 1
Aktualizováno: 22. 10. 2016  
01. Martinkovič  Adam 2008 1000  1000 
02. Martinkovičová  Nela 2010 1000 1000 
03. Novotný Dominik  2005
 
04. Chvojsík Nikolas 2006  1000 1000
05. Chvojsík Alex 2005 1100 1100
06.




07. Čech Šimon 2007 1000 1000
08. Chvojsík Matyas
 1000 1000
09.




10. 



11.     
12.





Klubovna - pátek 2
Aktualizováno: 22. 10. 2016
01. Žilavá Anežka 2005

02. Tůmová Anna 2001 1670  1700 
03. Hák David  2006 1606 1683 
04. Švanda Petr 2000

05. Šustr Martin 2002 1365 1332
06. Zedník Matěj 1999 1412 1227
07. Růta Vít 2001

08. 



09.




10. Hůnová Zuzana  2001 1079 1108
11. Kotsyba Olexandra 1999

12. Lachout  Petr  2004   

Individuální trénink
01. Růžičková  Aneta 2005  1102  1144 
02. Měřínský  Václav 2005 1184 1313
03. Sedlák Jan 2006 1170 1161
04. 



05. Tipplová Adélka  2005  1000 1000



Dospělý + trenéři
01. Odehnal Jaroslav 1961  1940  1971 
02. Odehnalová  Andrea 1986 1658 1629
03. Fučíková  Leona 1989 1725 1713
04. Šourek Martin   1995 1877 1908
05. Žilavá  Kateřina  1996 1581 1445
06. Doležal Vladimír 1962 1097 1100
07. Kadlec Jaroslav  1989 1107 1100
08.  Rybín Roman 1968 1116 1100

Kalendář akcí na Únor 2018

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Zobrazit všechny akce