ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

4. kvalifikační turnaj KP roč. 2010/2011

  • Místo konání akce: České Budějovice
  • Datum konání akce: 20.02.2011
  • Začátek akce: 9,30 hod.
  • Konec akce: 16,00 hod.

V neděli 20. února 2011 se konal 4. turnaj KP mládeže H10-16.
V kategorii H10 vyhrál suveréně Martin Šustr, i díky tomu, že jeho největší konkuren Lukáš Dolanský si zahrál o kategorii výše. Výborně dopadl i Míra Svačina, skončil na 5. místě a potvrzuje, že patří do finálové skupiny. V kategorii H12 opět zabojoval Dan Vlach a skončil na výborném 2. místě. I on jasně patří do finálové skupiny. Marod se turnaje zúčastnil Dominik Šustr a nebylo to ono. Čekal více, ale ve zdravotním stavu v jakém byl asi více nešlo. 17. místo je rovněž dobré. Tato skupina si vytvořila rekord, protože se v Budějovicích sešlo 40 hráčů!!! Dobře (i když podle výsledku to není vidět) hrála Anička Tůmová. Stačí se ale podívat na 1. či 2. pomocné hodnocení a to vám napoví, že hrála s těžkými soupeři. Vždyť i Kryštof Nuc se s ní hodně natrápil a na hodinách mu zbylo pouze pár vteřin.
Kategorie H14 letos patří Janu Žilavému. 4. turnaj - 4x první místo!!! Do finále postoupí i další naši hráči - Ben Troják, Jan Rybín a účast si hodně přiblížil i Jiřík Berka.
Kategorie H16 měla favoritku v Janě Maříkové, která to na 100% splnila. Velmi dobře - 3. místo opět dopadl Petr Schachinger. Zde je o postupujících zřejmě plně rozhodnuto. Finále bude hrát než 8 hráčů, zatímco ostatní kategorie budou po 10 hráčích.
Vše podstatné je ve výsledcích a v průběžném pořadí.