ŠACHklub Tábor

 

Zobrazit archív aktualit

TIP: Mezinárodní velikonoční turnaj 2019 - "O pohár Mistra Jana"

CHESS LADY 2018

  • Místo konání akce: Planá nad Lužnicí
  • Datum konání akce: 02.02.2018
  • Začátek akce: 10,00 hod.
  • Konec akce: 18,00 hod.

CHESS LADY 2018

Opět po roce se bude konat již 11. ročník šachového turnaje pouze pro dívky pod názvem CHESS LADY.

Turnaj si získává svoji oblibu a v dosavadních ročnících jsme na něm mohli přivítat řadu známých a výborných šachistek - např. Katku Němcovou společně se sestrami, Jitku Jánskou, Martinu Šťastnou, Simonu Suchomelovou či Elišku Vavřínkovou atd. 

Turnaj je letos naplánovaný na 2. února 2018 od 10,00 hodin. Turnaj jsme přesunuli do sálu hotelu LUŽNICE v Plané nad Lužnicí z důvodu, vyšší kapacity hracích míst, ale zejména výbornému prostředí, které si turnaj zaslouží a dobré zázemí pro doprovod.  Letošní ročník, chceme opět připravit na dobré úrovni.   

Těšíme se na všechny hráčky. Na vítězku čeká putovní pohár, který momentálně je v Polsku. Loňskou vítězkou se stala Aleksandra Czarniecka 

Průběžné informace:

1. ledna 2018
Tak jsme zveřejnili propozice a začaly se přihlašovat dívky do turnaje. Zatím hráčky z našeho oddílu či Sokola Tábor, ale brzy budou i další hráčky. Už na turnaji v Klatovech 30. 12. 2017 jsem dostal informaci, že k nám přijedou hráčky z Plzně.

18. ledna 2018
Na turnaj dorazí loňská vítězka Aleksandra Czarniecka z Polska. Zatím nejsilnější hráčkou je Sofie Přibylová. Už nyní je síla TOP 10 hráček vyšší než v loňském roce. Věříme, že se překoná i nejsilnější ročník 2016. 
Jednu z cen do turnaje věnoval šachový časopis Československý šach. Výzdobu sálu a ceny do turnaje nám poskytuje i E-shop Gambit MastersPředběžná startovní listina zde:


Ubytování - nabídka:
Zde Vás budeme informovat o nabídkách na ubytování, které můžete využít v rámci turnaje. 
Hotel LUŽNICE
Pro účastníky a doprovod je samozřejmě první nabídka v Hotelu LUŽNICE. Ubytování si můžete objednat přímo na telefonu 383 131 111. Hotel nabídl zajímavé ceny pro účastníky turnaje.
Cena dospělý: 550,- Kč/noc
Cena mládež do 12ti let 275,- Kč/noc.
V ceně je ubytování včetně snídaně a poplatky městu, DPH. WIFI samozřejmostí. 

Hotel nabízí:
6x jednolůžkové pokoje
9x dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky
11x dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
2x trojlůžkový pokoj
1x čtyřlůžkový pokoj
Více o hotelu na:

Přehled možného dalšího ubytování v Táboře je na: 

Skromná možnost:
ŠACHklub Tábor umožní přespání v klubovně MATÍK, kde je to připraveno pro 4 osoby. Vlastní spacák sebou. Je tam palanda, 2x nafukovací postele, můžeme dodat 1x lůžko pro návštěvy.
Kuchyňka + wc je samozřejmostí. Cena skromná - noc 100,- Kč/osoba. Vhodné pro rodinu či malý kolektiv  


Stravování:
Zde Vás nechceme omezovat. Samozřejmě, že u hrací místnosti je restaurace hotelu.
Obědy budou hostům servírovány individuálně formou hotových jídel. Jednotlivé pokrmy se mění každý den, cenové rozpětí 75 - 90 Kč. Další nabídka samozřejmostí.
Večeře dle á la carte.

Parkování:
Parkování je před Hotelem Lužnice nebo v blízkém okolí.

Volný čas:
Samozřejmě, když přijedete do Tábora, tak neopomeňte navštívit Husitské muzeum, které nabízí různé další aktivity - http://www.husitskemuzeum.cz/

Pro děti a mládež (a nejen pro ně):
V Táboře je řada zajímavých míst. Někdo může navštívit Muzea - Lega, Čokolády s ochutnávkou, Katakomby města, hradní bránu Kotnov, atd. 


Co v Táboře můžete navštívit?
Kostel na náměstí
ZOO Větrovy
Táborský poklad
Rozhlednu Hýlačka